Povezane vesti

Pastor o pruzi Subotica - Segedin: Mađarska policija predložila da putnici izlaze iz voza za pregled

Pastor o pruzi Subotica - Segedin: Mađarska policija predložila da putnici izlaze iz voza za pregled

Radio 021 31.01.2023
Predsednik Skupštine Vojvodine Ištvan Pastor izjavio je da je na pruzi Subotica - Segedin završena deonica u Srbiji, ali još nije završena mađarska deonica. "Prema poslednjim informacijama koje imam, može se očekivati negde do kraja godine da se… »
Ištvan Pastor o gradnji pruge Subotica-Segedin: Da pregled putnih isprava ne bude ponižavajući

Ištvan Pastor o gradnji pruge Subotica-Segedin: Da pregled putnih isprava ne bude ponižavajući

RTV 31.01.2023
SUBOTICA - Predsednik Skupštine Vojvodine i SVM Ištvan Pastor, izjavio je danas da je na pruzi Subotica - Segedin završena deonica u Srbiji, ali još nije završena mađarska deonica. "Prema poslednjim informacijama koje imam, može se očekivati negde… »
Pastor: Granični prelazi moraju da se prilagode novim okolnostima

Pastor: Granični prelazi moraju da se prilagode novim okolnostima

Dnevnik 31.01.2023
SUBOTICA: Predsednik Skupštine Vojvodine i SVM Ištvan Pastor, izjavio je danas da je na pruzi Subotica-Segedin završena deonica u Srbiji, ali još nije završena mađarska deonica. "Prema poslednjim informacijama koje imam, može se očekivati negde do… »

Vesti dana »