Povezane vesti

Velika Britanija i međunarodni studenti: „Bregzit mi je drastično promenio život“

Velika Britanija i međunarodni studenti: „Bregzit mi je drastično promenio život“

Južne vesti 31.01.2023
Getty Images Mario Favelo iz Španije je student fizike na prvoj godini koledža Triniti u Dablinu, u Irskoj, ali to mu nije bio prvobitni plan. Nakon što je Velika Britanija istupila iz Evropske unije u januaru 2020. godine, mnogi zakoni i propisi su se… »
Velika Britanija i međunarodni studenti: „Bregzit mi je drastično promenio život“

Velika Britanija i međunarodni studenti: „Bregzit mi je drastično promenio život“

BBC News 31.01.2023
Tri godine posle Bregzita, Velika Britanija je doživela drastičan pad broja studenata iz EU, ali za mnoge druge koji dolaze iz ostalih delova sveta, ona je i dalje primarni izbor. Evo šta međunarodni studenti treba da znaju o studiranju u Velikoj… »
Velika Britanija i međunarodni studenti: „Bregzit mi je drastično promenio život“

Velika Britanija i međunarodni studenti: „Bregzit mi je drastično promenio život“

Radio 021 31.01.2023
Tri godine posle Bregzita, Velika Britanija je doživela drastičan pad broja studenata iz EU, ali za mnoge druge koji dolaze iz ostalih delova sveta, ona je i dalje primarni izbor. Evo šta međunarodni studenti treba da znaju o studiranju u Velikoj… »
Velika Britanija i međunarodni studenti: „Bregzit mi je drastično promenio život“

Velika Britanija i međunarodni studenti: „Bregzit mi je drastično promenio život“

Danas 31.01.2023
Mario Favelo iz Španije je student fizike na prvoj godini koledža Triniti u Dablinu, u Irskoj, ali to mu nije bio prvobitni plan. Nakon što je Velika Britanija istupila iz Evropske unije u januaru 2020. godine, mnogi zakoni i propisi su se promenili… »

Vesti dana »