Povezane vesti

Isplivao necenzurisan video zvezdanovog agresivnog ponašanja! Pokupio kamenje i uleteo u Zadrugu, jezive scene - obezbeđenje…

Isplivao necenzurisan video zvezdanovog agresivnog ponašanja! Pokupio kamenje i uleteo u Zadrugu, jezive scene - obezbeđenje…

Blic 31.01.2023
U toku današnjeg dana nastao je opšti haos dok su Ana Ćurčić i Zvezdan Slavnić razgovarali, kada mu je ona rekla da je zbog Anđele Đuričić izgubio obraz, ime i prezime, kao i svako poštovanje. Sad je na internetu objavljen necenzurisani snimak… »
Molila me je i šta ću?! Ne želim dete, spopadala me je! Razgovor Zvezdana Slavnića sa bivšom ženom je novi šok za sve!

Molila me je i šta ću?! Ne želim dete, spopadala me je! Razgovor Zvezdana Slavnića sa bivšom ženom je novi šok za sve!

Mondo 31.01.2023
Zvezdan Slavnić je sa bivšom ženom Anom Ćurčić razgovarao oči u oči, nakon što se slomio i prolio suze posle njenih reči. Zvezdan Slavnić je sa bivšom ženom Anom Ćurčić razgovarao oči u oči, nakon što se slomio i prolio suze posle… »
Evo šta će desiti ako Anđela zatrudni! Zvezdan Slavnić šokirao region ovim jezivim rečima: "Molila me je da joj napravim…

Evo šta će desiti ako Anđela zatrudni! Zvezdan Slavnić šokirao region ovim jezivim rečima: "Molila me je da joj napravim…

Kurir 31.01.2023
Zvezdan Slavnić neprestano obavlja razgovore sa bivšom suprugom Anom Ćurčić pred kojom ima izlive kajanja, a sada je izjavio i da ga je Anđela Đuričić molila da joj napravi bebu koju on ne želi. Ana je kritikovala Zvezdana, a u jednom trenutku… »
Bivši supružnici napravili haos! Ana cepala Anđeline stvari, Zvezdan uleteo s kamenjem u rukama! Obezbeđenje ga opkolilo

Bivši supružnici napravili haos! Ana cepala Anđeline stvari, Zvezdan uleteo s kamenjem u rukama! Obezbeđenje ga opkolilo

Mondo 31.01.2023
Ana Ćurčić i Zvezdan Slavnić se ne smiruju, nakon razgovora koji su obavili napravili su haos u Zadruzi. Ana Ćurčić i Zvezdan Slavnić se ne smiruju, nakon razgovora koji su obavili napravili su haos u Zadruzi. Zvezdan Slavnić još jednom je… »
Isplivao necenzurisan snimak zvezdanovog nasilnog ponašanja! Pokupio kamenje i uleteo u Zadrugu, šok scene! Obezbeđenje…

Isplivao necenzurisan snimak zvezdanovog nasilnog ponašanja! Pokupio kamenje i uleteo u Zadrugu, šok scene! Obezbeđenje…

Kurir 31.01.2023
Danas je nastao opšti haos u toku razgovora Ane Ćurčić i Zvezdana Slavnića, kada mu je Ana rekla da je zbog Anđele Đuričić izgubio svoj obraz, ime i prezime kao i svako poštovanje koje je gradio. Sada je isplivao na društvenim mrežama… »
"Neću dete, vodiću je da..." Zvezdan šokirao, otkrio da želi da Anđela abortila: Molila me je da joj napravim bebu!

"Neću dete, vodiću je da..." Zvezdan šokirao, otkrio da želi da Anđela abortila: Molila me je da joj napravim bebu!

Alo 31.01.2023
Zvezdan Slavnić neprestano obavlja razgovore sa bivšom suprugom Anom Ćurčić pred kojom ima izlive kajanja. Sada je Zvezdan izjavio i da ga je Anđela Đuričić molila da joj napravi bebu koju on ne želi. - Ti imaš 46 godina, trebalo bi da staneš… »
Zvezdan na kolenima pred anom - kleknuo i priznao da je anđela bila greška! "Zauvek ćeš biti moja i zauvek ću te voleti"

Zvezdan na kolenima pred anom - kleknuo i priznao da je anđela bila greška! "Zauvek ćeš biti moja i zauvek ću te voleti"

Mondo 31.01.2023
Zvezdan Slavnić i Ana Ćurčić pronašli su zajednički jezik posle skandalozne prevare i potresnih momenata. Zvezdan Slavnić i Ana Ćurčić pronašli su zajednički jezik posle skandalozne prevare i potresnih momenata. Nakon reči svoje bivše žene… »

Vesti dana »