Povezane vesti

Ana Brnabić najavila velika ulaganja u Požegu

Ana Brnabić najavila velika ulaganja u Požegu

Politika 31.01.2023
Premijerka Srbije Ana Brnabić posetila je danas Požegu. Brnabić je svoju posetu započela obilaskom fabrike „Budimka“ i razgovorom sa korisnicima programa „Moja prva plata“, a nakon toga posetila je „Tehničku školu - odeljenje za praktičnu… »
Brnabić: "Budimka" dobar primer saradnje kompanija i Vlade

Brnabić: "Budimka" dobar primer saradnje kompanija i Vlade

RTS 31.01.2023
Premijerka Ana Brnabić je, tokom posete Požegi, istakla kompaniju "Budimka" kao dobar primer saradnje privrednika i Vlade Srbije kroz program "Moja prva plata" i u obrazovnom sektoru preko dualnog obrazovanja. "Budimka je privatizovana 2020. godine… »
Brnabić: „Budimka“ dobar primer saradnje privrednika i vlade

Brnabić: „Budimka“ dobar primer saradnje privrednika i vlade

Biznis.rs 31.01.2023
u kompaniju uloženo preko 10 miliona evra. Premijerka Srbije Ana Brnabić posetila je u utorak kompaniju „Budimka“ iz Požege i istakla da je ta fabrika prehrambenih proizvoda dobar primer saradnje privrednika i vlade, kako kroz program „Moja prva… »
Brnabić: Budimka dobar primer saradnje privrednika i Vlade

Brnabić: Budimka dobar primer saradnje privrednika i Vlade

Danas 31.01.2023
Premijerka Srbije Ana Brnabić danas je posetila kompaniju „Budimka“ iz Požege i istakla da je ta fabrika prehrambenih proizvoda dobar primer saradnje privrednika i Vlade, kako kroz program „Moja prva plata“, tako i u obrazovnom sektoru, preko… »
Brnabić: "Budimka" dobar primer saradnje kompanija i Vlade

Brnabić: "Budimka" dobar primer saradnje kompanija i Vlade

Euronews 31.01.2023
Premijerka Ana Brnabić danas je, tokom posete Požegi, istakla kompaniju "Budimka" kao dobar primer saradnje privrednika i Vlade Srbije, kako kroz program "Moja prva plata", tako i u obrazovnom sektoru preko dualnog obrazovanja. "Budimka je privatizovana… »

Vesti dana »