Povezane vesti

Nisam znao kako to vređa zvezdu i igrače! Lesor se oglasio o transparentu Grobara: Bilo mi je smešno... (video)

Nisam znao kako to vređa zvezdu i igrače! Lesor se oglasio o transparentu Grobara: Bilo mi je smešno... (video)

Mondo 01.02.2023
Matijas Lesor je napravio nepromišljen i ružan gest kada se slikao sa transparentom na kome su bile uvredljive poruke za Filipa Petruševa i Nikolu Kalinića. Matijas Lesor je napravio nepromišljen i ružan gest kada se slikao sa transparentom na kome… »
Šampion je živ - Efes nekako "slomio" Žalgiris i ostao u trci za plej-of!

Šampion je živ - Efes nekako "slomio" Žalgiris i ostao u trci za plej-of!

Sportske.net 01.02.2023
Košarkaši Efesa pobedili su Žalgiris na svom terenu sa 80:70 u 22. kolu Evrolige. Dvostruki uzastopni prvak Evrope se ove sezone muči i još uvek se traži, doživeo je i previše neočekivanih poraza i plasman u plej-of stavio pod veliki znak… »
Neverovatna statistika: 4 igrača Partizana imala indeks 20+!

Neverovatna statistika: 4 igrača Partizana imala indeks 20+!

Hot sport 01.02.2023
Partizan je tek druga ekipa koja je uspela da zabeleži ovakvu statistiku ove sezone u Evroligi Partizan je juče razbio ekipu Asvela pred punom Arenom a četvorica stranaca su se posebno istakla. Čak četvorica košarkaša imala su indeks korisnosti 20… »
Evroliga oduševljena - Poker Partizanovih asova izdominirao!

Evroliga oduševljena - Poker Partizanovih asova izdominirao!

Sportske.net 01.02.2023
Košarkaši Partizana sinoć su u "Štark areni" bili ubedljivi i rezultatom 92:71 savladali francuski Asvel u meču 22. kola Evrolige. To je bila druga uzastopna pobeda crno-belih u elitnom takmičenju kojom su stigli do skora od 11 pobeda i isto toliko… »
Lesor ne prestaje sa skandalima: Fotografisao se sa zastavom koja vređa Kalinića i Petruševa! (foto)

Lesor ne prestaje sa skandalima: Fotografisao se sa zastavom koja vređa Kalinića i Petruševa! (foto)

Hot sport 01.02.2023
Sjajne partije cele sezone, ali neprimerno ponašanje kvari utisak! Košarkaši Partizana upisali su 11. ovosezonsku pobedu u elitnom evropskom takmičenju, pošto su okviru 22. runde nadigrali Asvel iz Liona i slavili sa ubedljivih 92:71. Blistali su… »
Novi skandal lesora: Slikao se sa neprimerenom zastavom kojom vređa Petruševa i Kalinića

Novi skandal lesora: Slikao se sa neprimerenom zastavom kojom vređa Petruševa i Kalinića

Večernje novosti 01.02.2023
PARTIZAN je zabeležio pobedu protiv Asvela od 92:71 u 22. kolu Evrolige. FOTO: M. Vukadinović Nakon meča, za slavlje je bio najraspoloženiji Matijas Lesor. On je meč završio sa 12 poena uz četiri skoka i dve asistencije. Kao i obično, slavio je sa… »
Obradović otkrio: ‘Brodzijanski je sam odlučio da napusti Partizan!’

Obradović otkrio: ‘Brodzijanski je sam odlučio da napusti Partizan!’

Hot sport 01.02.2023
Slovački as se vraća u Španiju! U okviru 22. kola Evrolige košarkaši Partizana odigrali su gotovo bespekornu partiju i ‘pregazili’ Asvel iz Liona sa ubedljivih 92:71. Ekipa iz Humske je tako upisala 11. pobedu u prestižnom takmičenju ove… »
Partizanov raspored - Koliko još pobeda do plej-ofa i kako nadoknaditi kikseve iz prvog dela sezone?

Partizanov raspored - Koliko još pobeda do plej-ofa i kako nadoknaditi kikseve iz prvog dela sezone?

Sportske.net 01.02.2023
Košarkaši Partizana sinoć su deklasirali francuski Asvel na svom terenu rezultatom 92:71, pa posle onoga što su Obradovićevi igrači prikazali u ovom susretu, u kom su dominirali od prvog do poslednjeg minuta, neminovno se nameće pitanje kako je… »
VIDEO Grmelo kao nikad: Navijači vređali Vučića i poslali jasnu poruku za Kosovo

VIDEO Grmelo kao nikad: Navijači vređali Vučića i poslali jasnu poruku za Kosovo

Nova 01.02.2023
Orilo se u hali. Košarkaši Partizana odigrali su sjajan meč u Evroligi i sa 92:71 razbili Asvel u okviru 22. kola elitnog košarkaškog takmičenja. Navijači su ponovo priredili ambijent za pamćenje u „Beogradskoj areni“ koja je bila krcata i… »
Monstruozno zakucavanje Avramovića: Aleksa poleteo i izazvao delirijum u Areni! (video)

Monstruozno zakucavanje Avramovića: Aleksa poleteo i izazvao delirijum u Areni! (video)

Hot sport 01.02.2023
Izuzetno atraktivan potez reprezentativca Srbije! U okviru 22. kola Evrolige košarkaši Partizana odigrali su gotovo bespekornu partiju i ‘pregazili’ Asvel iz Liona sa ubedljivih 92:71. Osim posle prvog napada francuski tim više nije imao priliku da… »
Retko ko može da me iznenadi - on je uspeo! Željko progovorio o ovom potezu: Dugo sam na klupi, dobro predviđam, ali...

Retko ko može da me iznenadi - on je uspeo! Željko progovorio o ovom potezu: Dugo sam na klupi, dobro predviđam, ali...

Mondo 01.02.2023
Željko Obradović posebno je pričao o Jamu Madaru posle pobede protiv Asvela. Željko Obradović posebno je pričao o Jamu Madaru posle pobede protiv Asvela. Partizan nastavlja trku za top8 Evrolige. U Areni je pregazio Asvel (92:71) i došao na skor… »
Ružan gest matijasa lesora: Grobari vređali Petruševa i Kalinića, on pozirao kraj poruke "Po faci"

Ružan gest matijasa lesora: Grobari vređali Petruševa i Kalinića, on pozirao kraj poruke "Po faci"

Mondo 01.02.2023
Ljubimac Grobara stao kraj uvredljivog transparenta i fotografisao se. Ljubimac Grobara stao kraj uvredljivog transparenta i fotografisao se Partizanov centar Matijas Lesor napravio je ružan i nepotreban gest posle velke pobede protiv Asvela, jer je… »
Partizan „prešao“ preko Asvela: Živi san o Top osam Evrolige

Partizan „prešao“ preko Asvela: Živi san o Top osam Evrolige

Danas 31.01.2023
Najboljom partijom od početka povratničke sezone u elitnom takmičenju, košarkaši srpskog kluba ubedljivo su savladali Asvel – 92:71 (25:16, 25:20, 26:15, 16:20) u 22. kolu i zadržali šansu da se probiju u drugu rundu EL. Domaćin je u klinč… »

Vesti dana »