Povezane vesti

Slučaj Doljevac: Pravo drumom, pravda šumom

Slučaj Doljevac: Pravo drumom, pravda šumom

Danas 01.02.2023
Dok sam živa tražiću ta „dva minuta“, a kad Vučić padne sa vlasti, tužiću ga što je prikrio dokaze. I malo dete zna da je za volanom bio Babić i da nije odgovarao jer ga je on zaštitio, tvrdi Mirjana Aleksić, sestra Stanike Gligorijević… »
Sestra Stanike Gligorijević: Za nas nije završeno, tražim dva minuta snimka

Sestra Stanike Gligorijević: Za nas nije završeno, tražim dva minuta snimka

N1 Info 01.02.2023
Mirjana Aleksić, sestra pokojne Stanike Gligorijević, koja je poginula na naplatnoj rampi Doljevac pre četiri godine, kaže za N1 da za nju taj slučaj nije završen i da će nastaviti da traži famozna dva minuta snimka i "kad se bude smenila ova… »
„Predsednik Vučić brani ubicu“: Sestra Stanike Gligorijević traži da vidi dva minuta snimka

„Predsednik Vučić brani ubicu“: Sestra Stanike Gligorijević traži da vidi dva minuta snimka

Nova 01.02.2023
Mirjana Aleksić, sestra pokojne Stanike Gligorijević, koja je poginula na napratnoj rampi Doljevac pre četiri godine, kaže za N1 da za nju taj slučaj nije završen i da će nastaviti da traži famozna dva minuta snimka i "kad se bude smenila ova… »
Prelević o slučaju Doljevac: Mislim da osuđeni neće ni izdržavati kaznu

Prelević o slučaju Doljevac: Mislim da osuđeni neće ni izdržavati kaznu

N1 Info 01.02.2023
Advokat Božo Prelević, komentarišući slučaj Doljevac, kaže da on pokazuje jednu "paradigmu života", jer u mnogim slučajevima "nikako da utvrdimo ko je kriv". "Nama uvek fale dva minuta", kaže. Navodi i da nije poznato da li je osuđeni u tom… »
Sestra Stanike Gligorijević: Za nas nije završeno, tražim dva minuta snimka

Sestra Stanike Gligorijević: Za nas nije završeno, tražim dva minuta snimka

Novi magazin 01.02.2023
Mirjana Aleksić, sestra pokojne Stanike Gligorijević, koja je poginula na napratnoj rampi Doljevac pre četiri godine, kaže za N1 da za nju taj slučaj nije završen i da će nastaviti da traži famozna dva minuta snimka i "kad se bude smenila ova… »

Vesti dana »