Povezane vesti

Veliko priznanje zvezdana Doneo šok odluku koja može promeniti tok rijalitija! Sasuo Ani sve u lice, ona se raspala: Ubio si…

Veliko priznanje zvezdana Doneo šok odluku koja može promeniti tok rijalitija! Sasuo Ani sve u lice, ona se raspala: Ubio si…

Kurir 01.02.2023
Zvezdan Slavnić po sveme sudeći želi da sedi na dve stolice. Iako je upotpunosti raskrstio sa mlađašnom Crnogorkom nakon Aninog ulaska na imanje, njegova najnovija izjava mnoge je bacila u rebus. On je najpre tešio svoju bivšu vanbračnu suprugu… »
"Ako ne budem sa tobom, biću sa njom": Veliko priznanje Zvezdana Slavnića - doneo odluku koja menja tok rijalitija: "ubio si…

"Ako ne budem sa tobom, biću sa njom": Veliko priznanje Zvezdana Slavnića - doneo odluku koja menja tok rijalitija: "ubio si…

Blic 01.02.2023
Zvezdan Slavnić doneo je veliku odluku tokom razgovora sa nevenčanom suprugom Anom Ćurčić. - Ti praviš da ljudi mogu da pomisle da ću da te udarim - rekao joj je Zvezdan Slavnić. - Ja to nisam rekla - rekla je Ana Ćurčić. - Objasni mi, zašto… »
Anđela u nervnom rastrojstvu zbog zvezdana: Slavnić hladan kao špricer ne može da je vidi očima: "Sama si kriva za sve"

Anđela u nervnom rastrojstvu zbog zvezdana: Slavnić hladan kao špricer ne može da je vidi očima: "Sama si kriva za sve"

Blic 01.02.2023
Zvezdan Slavnić povukao se iz veze sa ljubavnicom Anđelom Đuričić pošto mu je supruga Ana Ćurčić ušla u rijaliti, a kada je pokušao da objasni svoje razloge za rastanak Anđeli, ona je doživela nervno rastrojstvo. - Ne želim da mi spavaš na… »
U zatvoru je bio niko i ništa! Kristijan Golubović otkrio sve Zvezdanove tajne - "Varao je Anu po celom Beogradu!"

U zatvoru je bio niko i ništa! Kristijan Golubović otkrio sve Zvezdanove tajne - "Varao je Anu po celom Beogradu!"

Mondo 01.02.2023
Kristijan Golubović raspalio po Zvezdanu Slavniću i otkrio sve o čemu se u javnosti spekulisalo. Kristijan Golubović raspalio po Zvezdanu Slavniću i otkrio sve o čemu se u javnosti spekulisalo. Zvezdan Slavnić glavna je tema Zadruge 6 otkako je… »
Drama! Anđela u nervnom rastrojstvu zbog dečka, njena pretnja je jeziva! Slavnić je hladno oduvao (video)

Drama! Anđela u nervnom rastrojstvu zbog dečka, njena pretnja je jeziva! Slavnić je hladno oduvao (video)

Kurir 01.02.2023
Anđela Đuričić i Zvezdan Slavnić razgovori su, a Slavnić je pokušao da joj objasni zašto ne može da bude sa njom, što mlada Novljanka nije mogla da podnese. - Ne želim da mi spavaš na podu, ne mogu da spavamo zajedno, a znam da će da bude… »
"Ne gine joj psihijatrija" Mirko ubeđen da će Anđeli titula ljubavnice uništiti život, a evo zašto ne podnosi Anu i…

"Ne gine joj psihijatrija" Mirko ubeđen da će Anđeli titula ljubavnice uništiti život, a evo zašto ne podnosi Anu i…

Kurir 01.02.2023
Mirko Gavrić komentarisao je prevaru Zvezdana Slavnića sa 22 godine mlađom ljubavnicom Anđelom Đuričić koju je ostavio zbog ulaska svoje nevenčane supruge Ane Ćurčić. - Video sam trenutak gde mu je rekla da je slagala vezano za to gubljenje… »
Monolog koji mu je slomio srce na pola! Zvezdan preklinjao Anu zbog ljubavnice, ona mu obrisala suze sa lica! (video)

Monolog koji mu je slomio srce na pola! Zvezdan preklinjao Anu zbog ljubavnice, ona mu obrisala suze sa lica! (video)

Kurir 01.02.2023
Zvezdan Slavnić, koji je prevario nevenčanu suprugu sa 22 godine mlađom Anđelom Đuričić, na sve načine pokušava da izgladi odnose sa Anom Ćurčić. Naime, on je seo za sto pored Ane Ćurčić i održao monolog, uveravajući je da ona nije ni za… »

Vesti dana »