Povezane vesti

Zverev: Pravda je pobedila, sve optužbe protiv mene su besmislene

Zverev: Pravda je pobedila, sve optužbe protiv mene su besmislene

Politika 01.02.2023
BERLIN – Nemac Aleksandar Zverev saopštio je da je zahvalan Asocijaciji teniskih profesionalaca (ATP), koja je posle istrage utvrdila da nema dovoljno dokaza da je slavni teniser fizički i psihički maltretirao bivšu devojku Ruskinju Olgu Šaripovu… »
Nemac likuje: Pravda je pobedila, sve optužbe protiv mene su besmislene

Nemac likuje: Pravda je pobedila, sve optužbe protiv mene su besmislene

Sportski žurnal 01.02.2023
Sada ću konačno moći potpuno da se fokusiram na ono što najbolje radim - da igram tenis. Nemac Aleksandar Zverev saopštio je da je zahvalan Asocijaciji teniskih profesionalaca (ATP), koja je posle istrage utvrdila da nema dovoljno dokaza da je slavni… »
Aleksandar Zverev: Sada mogu da se fokusiram na tenis

Aleksandar Zverev: Sada mogu da se fokusiram na tenis

Euronews 01.02.2023
Nemac Aleksandar Zverev saopštio je da je zahvalan Asocijaciji teniskih profesionalaca (ATP), koja je posle istrage utvrdila da nema dovoljno dokaza da je slavni teniser fizički i psihički maltretirao bivšu devojku Ruskinju Olgu Šaripovu. ATP je… »
Zverev nakon kraja sage oko porodičnog nasilja: ''Od početka sam poricao sve besmislene optužbe protiv mene..."

Zverev nakon kraja sage oko porodičnog nasilja: ''Od početka sam poricao sve besmislene optužbe protiv mene..."

Večernje novosti 01.02.2023
Nemači teniser Aleksandar Zverev bio je optužen za porodično nasilja, međutim, ATP je odlučio da obustavi akciju jer protiv njega nema dovoljno dokaza. FOTO: AP Nemac je bio optužen za porodično nasilje, njegova bivša devojka ga je prijavila… »
Zverev: Pravda je pobedila

Zverev: Pravda je pobedila

Sport klub 01.02.2023
Podeli : Oglasio se i Aleksandar Zverev posle odluke ATP –a da neće preduzimati dalje akcije protiv njega posle optužbi za porodično nasilje, jer nema dovoljno dokaza. „Od početka sam govorio sam nevin i poricao sve besmislene optužbe protiv… »

Vesti dana »