Povezane vesti

Skandal za skandalom: Indi zaustavila policija - Ne idem u zatvor ni luda!

Skandal za skandalom: Indi zaustavila policija - Ne idem u zatvor ni luda!

Večernje novosti 01.02.2023
INDI Aradinović u velikom je problemu zbog toga što je vozila automobil bez vozačke dozvole koja joj je oduzeta pre nekoliko dana, te joj je saobraćajna policija napisala prekršajnu prijavu kad ju je jutros zaustavila dok je upravljala svojim… »
Tuča sa sestrom, pa skandal s policijom! Indi popila kaznu - "Rekla sam im da ću da pobegnem! U zatvor ne idem ni luda"

Tuča sa sestrom, pa skandal s policijom! Indi popila kaznu - "Rekla sam im da ću da pobegnem! U zatvor ne idem ni luda"

Mondo 01.02.2023
Indi Aradinović u velikom je problemu zbog toga što je vozila automobil bez vozačke dozvole. Indi Aradinović u velikom je problemu zbog toga što je vozila automobil bez vozačke dozvole. Nakon tuče sa sestrom Editom Aradinović i snimka njihove… »
Nakon tuče sa sestrom Indi u centru novog skandala: Policija je zaustavila i sledi joj ozbiljna kazna

Nakon tuče sa sestrom Indi u centru novog skandala: Policija je zaustavila i sledi joj ozbiljna kazna

Blic 01.02.2023
Pevačica Indira Indi Aradinović posle tuče sa sestrom Editom, našla se ponovo u problemu kada joj je jutros saobraćajna policija napisala prekršajnu prijavu zbog vožnje bez vozačke dozvole, koja joj je oduzeta pre nekoliko dana, prenose domaći… »
"Ne idem u zatvor ni luda" Oglasila se Indi Aradinović posle skandala sa policijom: Rekla sam da ću da im pobegnem!

"Ne idem u zatvor ni luda" Oglasila se Indi Aradinović posle skandala sa policijom: Rekla sam da ću da im pobegnem!

Kurir 01.02.2023
Indi Aradinović u velikom je problemu zbog toga što je vozila automobil bez vozačke dozvole koja joj je oduzeta pre nekoliko dana, te joj je saobraćajna policija napisala prekršajnu prijavu kad je jutros zaustavila dok je upravljala svojim vozilo… »
Posle tuče sa sestrom editom, Indi u novom problemu: Zaustavila je policija, napravila veliki prekršaj, sledi joj drastična…

Posle tuče sa sestrom editom, Indi u novom problemu: Zaustavila je policija, napravila veliki prekršaj, sledi joj drastična…

Kurir 01.02.2023
Pevačicu Indiru Aradinović Indi jutros je zaustavila saobraćajna policija i napisala joj prekršajnu prijavu jer je vozila bez vozačke dozvole, koja joj je oduzeta pre nekoliko dana. Kako Kurir saznaje, pevačica je zaustavljena na Karaburmi, gde… »

Vesti dana »