Povezane vesti
Veterinar iz Kikinde "lečio" životinje lekovima kojima je istekao rok, nema ni dozvolu: Dobio krivičnu prijavu
Telegraf 01.02.2023
Osumnjičenom se na teret stavljaju krivična dela proizvodnja i stavlјanje u promet škodlјivih proizvoda i neovlašćeno bavlјenje određenom delatnošću, navodi se u saopštenju MUP-a. Policija u Kikindi podnela je krivičnu prijavu protiv 60-godišnjeg… »
Hapšenje u Novom Sadu zbog trgovine narkoticima
RTV 01.02.2023
NOVI SAD - Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Novom Sadu uhapsili su V. Z. (1990) iz Inđije, zbog postojanja osnova sumnje da je učinio krivično delo neovlašćena proizvodnja i stavljanje u promet opojnih droga. Policija je zaustavila vozilo… »
Inđijcu pronađena droga u kolima i u organizmu
Moj Novi Sad 01.02.2023
Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Novom Sadu uhapsili su V. Z. (1990) iz Inđije, zbog postojanja osnova sumnje da je učinio krivično delo neovlašćena proizvodnja i stavljanje u promet opojnih droga. Policija je zaustavila vozilo osumnjičenog… »
Kikinda: Veterinar lečio životinje bez dozvole Uprave za veterinu
RTV 01.02.2023
KIKINDA - Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Kikindi podneli su krivičnu prijavu protiv šezdesetogodišnjeg veterinara zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivična dela proizvodnja i stavljanje u promet škodljivih proizvoda i… »
Vesti dana »
Gaspromnjeft potvrdio da je sa MOL-om potpisan ugovor o prodaji udela u NIS-u
N1 Info pre 31 minutajoš 38 povezanih
Grupa profesora blokirala Dekanat Filozofskog fakulteta u Novom Sadu, održan sastanak sa dekanom
NIN pre 6 satijoš 34 povezane
Juronjuz: Kremlj šalje Dmitrijeva u Davos, predviđen sastanak sa delegacijom SAD
Politika pre 2 satajoš 86 povezanih





