Povezane vesti

Pogba ne igra protiv Lacija, Vlahović u startnoj postavi Juventusa

Pogba ne igra protiv Lacija, Vlahović u startnoj postavi Juventusa

Sportski žurnal 01.02.2023
Francuski fudbaler bio je na klupi u prošlom meču Serije A protiv Monce (0:2). Fudbaler Juventusa Pol Pogba propustiće zbog bolova u butnom mišiću sutrašnji četvrtfinalni meč Kupa Italije protiv Lacija, dok će srpski napadač Dušan Vlahović… »
Kijeza ne može da dočeka povratak: „Vlahović i ja smo imali mnogo problema“!

Kijeza ne može da dočeka povratak: „Vlahović i ja smo imali mnogo problema“!

Hot sport 01.02.2023
Italijanski fudbaler, Frederiko Kijeza, vraća se na teren nakon više od godinu dana pauze Konačno neke pozitivne vesti za Juventus, nakon turbulentnog perioda koji je iza njih. Nakon Dušana Vlahovića i Pola Pogbe, na teren će se vratiti i… »
Odložen povratak na teren, Pogba ne igra ni protiv Lacija

Odložen povratak na teren, Pogba ne igra ni protiv Lacija

Sport klub 01.02.2023
Podeli : Fudbaler Juventusa Pol Pogba propustiće zbog bolova u butnom mišiću predstojeći četvrtfinalni meč Kupa Italije protiv Lacija, rekao je trener torinskog kluba Masimilijano Alegri. Francuski vezni fudbaler bio je na klupi u prošlom meču… »
Kakve vesti pred meč Juventus - lacio! Dušan Vlahović i reči Alegrija koje su navijači "stare dame", ali i Srbin čekali…

Kakve vesti pred meč Juventus - lacio! Dušan Vlahović i reči Alegrija koje su navijači "stare dame", ali i Srbin čekali…

Večernje novosti 01.02.2023
FUDBALERI Juventusa će sutra dočekati ekipu Lacija (21.00) u meču četvrtfinala Kupa Italije. A, uoči ovog italijanskog derbija, navijači "stare dame" dobili su vesti koje su nedeljama priželjkivali da čuju. Radi se o tome da će Dušan Vlahović… »
''Vlahović i ja smo imali mnogo problema...'' Kjeza iskreno o svojoj saradnji sa Srbinom u Juventusu

''Vlahović i ja smo imali mnogo problema...'' Kjeza iskreno o svojoj saradnji sa Srbinom u Juventusu

Večernje novosti 01.02.2023
Juventus se nalazi u ogromnim problemima. FOTO: Tanjug/AP Juventusu je oduzeto 15 bodova, Vlahović i Pogba su se tek u nedelju protiv Monce vratili na teren posle višemesečnih pauza zbog povreda. Takođe je i Frederiko Kjeza skoro izašao iz teške… »

Vesti dana »