Povezane vesti

Film Nema Stankovića otvara Međunarodni festival dokumentarnog filma

Film Nema Stankovića otvara Međunarodni festival dokumentarnog filma

Politika 01.02.2023
Projekcija filma „Moj prijatelj Tomi” Nema Stankovića otvoriće sutra uveče Međunarodni festival dugometražnog dokumentarnog filma DOK #5 u MTS dvorani. DOK festival nastao je sa idejom da publici ponudi najnovija ostvarenja iz oblasti… »
„Ko je 40-godišnji Tomi koji nikada nije poljubio devojku, nevin je i nema račun u banci“

„Ko je 40-godišnji Tomi koji nikada nije poljubio devojku, nevin je i nema račun u banci“

Nova 01.02.2023
Na zapadu je 1 od 20 ljudi nevino, a u Aziji - 1 od 10. Ti brojevi rapidno rastu usled razvijanja tehnologije i sve većeg otuđenja… Želeo sam da pokažem da ne treba suditi o ljudima na osnovu toga da li su imali seks ili nisu, biti nevin i odrastao… »
Filmski portreti sesarije evore, džonija depa i princeze dajane: Počinje festival DOK u Beogradu, a evo ko dolazi prvog dana

Filmski portreti sesarije evore, džonija depa i princeze dajane: Počinje festival DOK u Beogradu, a evo ko dolazi prvog dana

Kurir 01.02.2023
Peto izdanje međunarodnog festivala dugometražnog dokumentarnog filma DOK #5 počinje sutra veče i traje do 5. februara u Mts dvorani u Beogradu. Festival će otvoriti ostvarenje "Moj drug Tomi" mladog kanadskog reditelja srpskog porekla Nema… »
Počinje DOK#5: Koje filmove ne treba propustiti

Počinje DOK#5: Koje filmove ne treba propustiti

Nova 01.02.2023
Peto izdanje međunarodnog festivala dugometražnog dokumentarnog filma DOK #5 biće održano od 2. do 5. februara u mts Dvorani. Festival će sutra u 19.30 časova otvoriti ostvarenje "Moj drug Tomi" mladog kanadskog reditelja srpskog porekla Nema… »

Vesti dana »