Povezane vesti

Pobedio je i Federerovo i Nadalovo vreme. A onda je pobedio i najcrnje vreme svog života i karijere – Priča o Novakovom 22…

Pobedio je i Federerovo i Nadalovo vreme. A onda je pobedio i najcrnje vreme svog života i karijere – Priča o Novakovom 22…

Nedeljnik 01.02.2023
Beta/AP Photo/Asanka Brendon Ratnayake Karijera Novaka Đokovića je kao atelje najboljeg slikara, sa čijeg prozora puca pogled na Pariz koji titra pod uličnim svetiljkama. Skrovište genija, u kom jednaku važnost i jednaku skrovitost imaju i skice i… »
Direktor Australijan opena: Đoković imao rascep zadnje lože od tri centimetra

Direktor Australijan opena: Đoković imao rascep zadnje lože od tri centimetra

Radio sto plus 01.02.2023
“Dobija lošu reputaciju, ali na kraju dana, mislim da niko ne može da dovede u pitanje njegov atletizam. Video sam ga, imao je razderotinu od tri centimetra”, rekao je Tili za australijski Es-I-En (SEN). Srpski teniser je u nedelju osvojio 10… »
"Kosi tata, kosim ja" Uz ovu pesmu je Srđan slavio Novakovu titulu u Australiji, a iza nje se krije tragična priča našeg…

"Kosi tata, kosim ja" Uz ovu pesmu je Srđan slavio Novakovu titulu u Australiji, a iza nje se krije tragična priča našeg…

Alo 01.02.2023
Pesma je postala apsolutni hit nakon Novakove titule na Australijan openu. Najbolji teniser sveta Novak Đoković po deseti put u karijeri je osvojio Australijan open, pošto je u finalu pobedio Grka Stefanosa Cicipasa sa 3:0. Meču, iz sada već dobro… »

Vesti dana »