Povezane vesti

Lajčak sa Pičom razgovarao o razvoju situacije na zapadnom Balkanu

Lajčak sa Pičom razgovarao o razvoju situacije na zapadnom Balkanu

Politika 01.02.2023
BRISEL - Specijalni izaslanik Evropske unije za dijalog Beograda i Prištine Miroslav Lajčak izjavio je danas da je razgovarao sa britanskim izaslanikom za zapadni Balkan Stjuartom Pičom o najnovijem razvoju situacije u regionu.„Raduje me što sam u… »
Lajčak: Razgovarao sam sa Pičom o razvoju situacije na Zapadnom Balkanu

Lajčak: Razgovarao sam sa Pičom o razvoju situacije na Zapadnom Balkanu

Dnevnik 01.02.2023
BRISEL: Specijalni izaslanik Evropske unije za dijalog Beograda i Prištine Miroslav Lajčak izjavio je danas da je razgovarao sa britanskim izaslanikom za Zapadni Balkan Stjuartom Pičom o najnovijem razvoju situacije u regionu. "Raduje me što sam u… »
Lajčak i Pič u Briselu o Zapadnom Balkanu: Veoma korisna razmena mišljenja o regionu

Lajčak i Pič u Briselu o Zapadnom Balkanu: Veoma korisna razmena mišljenja o regionu

Euronews 01.02.2023
Specijalni izaslanik Evropske unije za dijalog Beograda i Prištine Miroslav Lajčak izjavio je danas da je razgovarao sa britanskim izaslanikom za Zapadni Balkan Stjuartom Pičom o najnovijem razvoju situacije u regionu. "Raduje me što sam u Briselu… »
Lajčak: Razgovarao sam sa Pičom o razvoju situacije na Zapadnom Balkanu

Lajčak: Razgovarao sam sa Pičom o razvoju situacije na Zapadnom Balkanu

RTV 01.02.2023
BRISEL - Specijalni izaslanik Evropske unije za dijalog Beograda i Prištine Miroslav Lajčak izjavio je danas da je razgovarao sa britanskim izaslanikom za Zapadni Balkan Stjuartom Pičom o najnovijem razvoju situacije u regionu. "Raduje me što sam u… »

Vesti dana »