Povezane vesti

Završena Posebna sednica Skupštine o KiM Vučić dao završnu reč: Moraćemo što više da se borimo za našu otadžbinu…

Završena Posebna sednica Skupštine o KiM Vučić dao završnu reč: Moraćemo što više da se borimo za našu otadžbinu…

Kurir 02.02.2023
* U Skupštini se danas dogodio incident kada su se poslanici dela opozicije zaleteli ka predsedniku i centru sale, posle čega su ustali i poslanici vladujeće koalicije, a onda je zbog koškanja reagovalo i skupštinsko obezbeđenje. * Predsednik je… »
Vučić: Tražili su i meni da šaljem Srbe u Hag, pa to nisam uradio, a vi ste naše junake isporučivali u kesi

Vučić: Tražili su i meni da šaljem Srbe u Hag, pa to nisam uradio, a vi ste naše junake isporučivali u kesi

Politika 02.02.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić odgovorio je na kritike Miloša Jovanovića, navodeći da su i njemu tražili da isporučuje Srbe u Hag, ali da on za razliku od vlasti predvođene DSS-om nije pristajao na to da isporučuje ljude u kesama. Vučić je… »
Skupština i u petak o Kosovu, četvrtak prošao uz koškanje i incidente

Skupština i u petak o Kosovu, četvrtak prošao uz koškanje i incidente

N1 Info 02.02.2023
Poslanici Skupštine Srbije nastaviće u petak vanrednu sednicu na kojoj je predsednik Srbije Aleksandar Vučić predstavio Izveštaj o pregovaračkom procesu sa Prištinom. Izveštaj je poslanicima formalno podnela Vlada Srbije, Kancelarija za Kosovo i… »
Sraman incident u Skupštini, poslanici opozicije krenuli ka Vučiću: "Ja ovakve divljake nisam video"

Sraman incident u Skupštini, poslanici opozicije krenuli ka Vučiću: "Ja ovakve divljake nisam video"

Telegraf 02.02.2023
Najpre su uzvikivali "izdaja, izdaja", "Kosovo je srce Srbije", a potom i otišli do mesta na kome je sedeo. Potpuni haos u Skupštini Srbije usledio je u popodnevnom delu rasprave, kada su poslanici opozicije, pre svega Dveri i Zavetnika, krenuli ka… »
Sram vas bilo! Predsednik Vučić zagrmeo u Skupštini: Ja ni političke protivnike nisam isporučio Hagu, a vi ste junake…

Sram vas bilo! Predsednik Vučić zagrmeo u Skupštini: Ja ni političke protivnike nisam isporučio Hagu, a vi ste junake…

Kurir 02.02.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je da su Miloš Jovanović i Vojislav Koštunica strpali u džak velikog junaka, generala Vladimira Lazarevića, i poslali u Hag. "Sram vas bilo!", rekao je predsednik Vučić u Skupštini i nastavio: "Svi su… »
Kako su Klačar i Milenković videli raspravu u Skupštini Srbije

Kako su Klačar i Milenković videli raspravu u Skupštini Srbije

N1 Info 02.02.2023
Bojan Klačar iz CeSid-a poručio je da je očekivano sve što smo videli tokom skupštinske rasprave i od vlasti i od opozicije i da se isto desilo u septembru prošle godine. Dušan Milenković iz Centra za društveni dijalog rekao je da smo tokom… »
„Vučiću izdajniče, izabrao si fotelju“: Povici iz klupa opozicije, koji se ne čuju u prenosu RTS-a VIDEO

„Vučiću izdajniče, izabrao si fotelju“: Povici iz klupa opozicije, koji se ne čuju u prenosu RTS-a VIDEO

Nova 02.02.2023
"Izdajniče, prodao si Dečane za dva ara placa. Izdajniče", čulo se iz klupa opozicije na današnjoj sednici Skupštine Srbije na kojoj je predsednik Aleksandar Vučić govorio o nemačko-francuskom planu za Kosovo. Na kraju svog govora u Skupštini… »
Neki poslanici opozicije divljački napali predsednika, on poručio: "Između Vučića i Srbije izabraću Srbiju"

Neki poslanici opozicije divljački napali predsednika, on poručio: "Između Vučića i Srbije izabraću Srbiju"

Telegraf 02.02.2023
U kritičnom i važnom trenutku za zemlju, oni su predsedniku, između ostalih pogrdnih povika, vikali "izdajniče", "prodao si Kosovo".... Dok je predsednik Srbije Aleksandar Vučić ulazio u Skupštinu, da predstavi okosnicu naše buduće politike i… »
Većina odbila da se produži vreme za izlaganje na sednici Skupštine

Većina odbila da se produži vreme za izlaganje na sednici Skupštine

Danas 02.02.2023
Vladajuća većina nije prihvatila predlog šefa poslaničke grupe Dveri Boška Obradovića da se produži vreme za izlaganje. „Već smo bili svedoci da je predsednik imao uvodnu reč od 90 minuta i ne sumnjam da će toliko i nama odgovoarati. Mislim da… »
Vučić danas u skupštini Srbije predstavlja izveštaj o pregovorima sa Prištinom

Vučić danas u skupštini Srbije predstavlja izveštaj o pregovorima sa Prištinom

Beta 02.02.2023
Poslanici skupštine Srbije počeće danas novu vanrednu sednicu na kojoj će predsednik Srbije Aleksandar Vučić predstaviti Izveštaj o pregovaračkom procesu sa privremenim institucijama samouprave u Prištini koji će poslanicima, kako je najavljeno… »
Vučić danas u Skupštini Srbije predstavlja izveštaj o pregovorima sa Prištinom

Vučić danas u Skupštini Srbije predstavlja izveštaj o pregovorima sa Prištinom

Danas 02.02.2023
Poslanici skupštine Srbije počeće danas novu vanrednu sednicu na kojoj će predsednik Srbije Aleksandar Vučić predstaviti Izveštaj o pregovaračkom procesu sa privremenim institucijama samouprave u Prištini koji će poslanicima, kako je najavljeno… »
Vučić u Skupštini predstavlja izveštaj o pregovorima sa Prištinom, sednica možda potraje danima

Vučić u Skupštini predstavlja izveštaj o pregovorima sa Prištinom, sednica možda potraje danima

Radio 021 02.02.2023
Poslanici skupštine Srbije počeće danas novu vanrednu sednicu na kojoj će predsednik Srbije Aleksandar Vučić predstaviti Izveštaj o pregovaračkom procesu sa Prištinom. Izveštaj je poslanicima formalno podnela Vlada Srbije, Kancelarija za Kosovo… »

Vesti dana »