Povezane vesti

Jezivi detalji sa suđenja klanu Veljka Belivuka: Dotakli se mašine za meso iz Ritopeka, pa pomenuli i ćevape

Jezivi detalji sa suđenja klanu Veljka Belivuka: Dotakli se mašine za meso iz Ritopeka, pa pomenuli i ćevape

Telegraf 02.02.2023
Belivuku i njegovom klanu se na teret stavlja sedam ubistava, trgovina drogom, nezakonito držanje i nošenje oružja, otmice i silovanje. Suđenje organizovanoj kriminalnoj grupi Veljka Belivuka i Marka Miljkovića održano je danas u Specijalnom sudu u… »
Oštra polemika Belivuka i Lalića

Oštra polemika Belivuka i Lalića

RTS 02.02.2023
U Specijalnom sudu u Beogradu je za danas završeno suđenje organizovanoj kriminalnoj grupi Veljka Belivuka i Marka Miljkovića, čiji se pripadnici terete za sedam bistava, trgovinu drogom, nezakonito držanje i nošenje oružja, ormice i silovanje. Na… »
Belivuk sutra nastavlja da ispituje Lalića

Belivuk sutra nastavlja da ispituje Lalića

RTV 02.02.2023
BEOGRAD - U Specijalnom sudu u Beogradu završeno je današnje suđenje organizovanoj kriminalnoj grupi Veljka Belivuka i Marka Miljkovića, čiji se pripadnici terete za sedam bistava, trgovinu drogom, nezakonito držanje i nošenje oružja, ormice i… »
"Rekao je da je moj najbolji prijatelj homoseksualac": Haos na suđenju ozloglašenom klanu, Velja Nevolja i Lalić u klinču…

"Rekao je da je moj najbolji prijatelj homoseksualac": Haos na suđenju ozloglašenom klanu, Velja Nevolja i Lalić u klinču…

Blic 02.02.2023
Pred Specijalnim sudom u Beogradu, danas je nastavljeno suđenje pripadnicima klana Veljka Belivuka i Marka Miljkovića, na kojem je Srđan Lalić, poznatiji kao Nasmejani koljač, nastavio da odgovara na pitanja nekadašnjih saradnika. On se danas prvi… »
Belivuk se potencijalno odao, upitao Lalića o pričama za ćevape iz Ritopeka

Belivuk se potencijalno odao, upitao Lalića o pričama za ćevape iz Ritopeka

Danas 02.02.2023
U Specijalnom sudu u Beogradu danas je nastavljen glavni pretres grupi Veljka Belivuka, a svedoku-okrivljenom je pitanja počeo da postavlja upravo Belivuk. U drugom delu današnjeg suđenja okrivljeni Veljko Belivuk upitao je Lalića da li ima saznanja o… »
Oštra polemika Belivuka i saradnika tužilaštva Lalilića

Oštra polemika Belivuka i saradnika tužilaštva Lalilića

Dnevnik 02.02.2023
BEOGRAD: U Specijalnom sudu u Beogradu danas je nastavljeno suđenje organizovanoj kriminalnoj grupi Veljka Belivuka i Marka Miljkkovića , ispitivanjem okrivljenog-saradnika Srđana Lalilića. Pripadnici ove grupe potvrđenom optužnicom se terete za… »
Belivuk spomenuo ćevape, u sudnici nastao haos: Ti mi nisi pop da bih ti se ispovedao! Lalić: Tebe smo zvali debeli

Belivuk spomenuo ćevape, u sudnici nastao haos: Ti mi nisi pop da bih ti se ispovedao! Lalić: Tebe smo zvali debeli

Kurir 02.02.2023
U Specijalnom sudu u Beogradu danas je održano suđenje Veljku Belivuku, Marku Miljkoviću i ostalim optuženima za sedam ubistava, silovanje, otmice, trgovinu drogom i oružjem. 18.21 - Nastavak sutra Sudija je odlučila da se današnje suđenje… »
Haos u sudnici! "je l' ovo pretnja"?! Lalić odgovorio Veljku Belivuku: Što se nerviraš? - Šta bi bilo, pa ubio bi me!

Haos u sudnici! "je l' ovo pretnja"?! Lalić odgovorio Veljku Belivuku: Što se nerviraš? - Šta bi bilo, pa ubio bi me!

Mondo 02.02.2023
Danas je u Specijalnom sudu nastavljeno suđenje klanu Veljka Belivuka i Marka Miljkovića zbog optužbe da su izvršili sedam ubistava, a Veljko Belivuk ispituje svedoka-saradnika Srđana Lalića o prodaji kokaina i odnosu sa vođom "kavačkog klana"… »
Belivuk ispitivao Lalića o ljudskim ćevapima! Izbio haos u Specijalnom sudu zbog Veljinog pitanja, suđenje prekinuto!

Belivuk ispitivao Lalića o ljudskim ćevapima! Izbio haos u Specijalnom sudu zbog Veljinog pitanja, suđenje prekinuto!

Mondo 02.02.2023
Danas je u Specijalnom sudu nastavljeno suđenje klanu Veljka Belivuka i Marka Miljkovića zbog optužbe da su izvršili sedam ubistava, a Veljko Belivuk ispituje svedoka-saradnika Srđana Lalića o pravljenju ljudskih ćevapa u klanici u Ritopeku. Danas… »
Svedok okrivljeni odgovara na pitanja Veljka Belivuka: "Kavači mi nisu platili ni kantinu"

Svedok okrivljeni odgovara na pitanja Veljka Belivuka: "Kavači mi nisu platili ni kantinu"

Insajder 02.02.2023
"Kad smo prestali da budemo prijatelji?" - prvo je pitanje kojim je okrivljeni Veljko Belivuk danas započeo ispitivanje svedoka okrivljenog Srđana Lalića. Lalića, koji je sa Tužilaštvom potpisao Sporazum o priznanju krivice, do sada su ispitivali… »
Prštale varnice na suđenju klanu Velje Nevolje: Belivuk progovorio o ćevapima, Lalić ga upitao da li je idiot

Prštale varnice na suđenju klanu Velje Nevolje: Belivuk progovorio o ćevapima, Lalić ga upitao da li je idiot

Nova 02.02.2023
Pred Specijalnim sudom u Beogradu danas je nastavljeno suđenje kriminalnoj grupi na čelu sa Veljkom Belivukom i Markom Miljkovićem, optuženoj za sedam ubistava, otmice, silovanje i druga teška krivična dela. Danas su pripadnici kriminalne grupe… »
Belivuk "namestio" članove svog klana?! Svedok saradnik Lalić šokirao sve u Specijalnom sudu - Što se ljutiš sunce moje?

Belivuk "namestio" članove svog klana?! Svedok saradnik Lalić šokirao sve u Specijalnom sudu - Što se ljutiš sunce moje?

Mondo 02.02.2023
Danas je u Specijalnom sudu nastavljeno suđenje klanu Veljka Belivuka i Marka Miljkovića zbog optužbe da su izvršili sedam ubistava, a Veljko Belivuk nastavlja da ispituje svedoka-saradnika Srđana Lalića. Danas je u Specijalnom sudu nastavljeno… »
"Marko Miljković je bio vođa klana"! Lalić šokirao sve u sudnici tokom Belivukovog ispitivanja, a evo zašto to tvrdi

"Marko Miljković je bio vođa klana"! Lalić šokirao sve u sudnici tokom Belivukovog ispitivanja, a evo zašto to tvrdi

Kurir 02.02.2023
Svedok saradnik Srđan Lalić je danas na suđenju, dok ga je ispitivao Veljko Belivuk, insinuirao da je vođa kriminalnog klana zapravo bio Marko Miljković. Sve vreme ispitivanja vladala je velika tenzija, a Belivuk i Lalić su se neprestano "peckali"… »
"Što se ljutiš sunce moje"! Ključa! Lalić optužio Belivuka da je namestio celu grupu: Advokat ti javio za hapšenje…

"Što se ljutiš sunce moje"! Ključa! Lalić optužio Belivuka da je namestio celu grupu: Advokat ti javio za hapšenje…

Kurir 02.02.2023
Odmah po početku unakrsnog ispitivanja svedoka Srđana Lalića, od strane prvooptuženog Veljka Belivuka atmosfera je postala napeta. Belivuk, koji je u mafijaškom klanu bio direktan šef Srđanu Laliću, ispitivao je okrivljenog svedoka "sa visine", a… »
Nastavlja se suđenje ozloglašenom klanu Lalić "oči u oči" sa Veljom Nevoljom!

Nastavlja se suđenje ozloglašenom klanu Lalić "oči u oči" sa Veljom Nevoljom!

Alo 02.02.2023
Pred Specijalnim sudom u Beogradu, danas će biti nastavljeno suđenje pripadnicima klana Veljka Belivuka i Marka Miljkovića, na kojem će, kako je predviđeno, Srđan Lalić, poznatiji kao Nasmejani koljač, nastaviti da odgovara na pitanja nekadašnjih… »
Bivši policajac vojničke discipline i oštrog oka za oružje: Ko je Belivukov vojnik koji je pucao na svrake svako jutro na…

Bivši policajac vojničke discipline i oštrog oka za oružje: Ko je Belivukov vojnik koji je pucao na svrake svako jutro na…

Nova 02.02.2023
Nebojša Janković, član je kriminalne grupe Veljka Belivuka i Marka Miljkovića, koji je imao vojničku disciplinu i oštro oko za oružje, što i nije tako čudno uzimajući u obzir činjenicu da je reč o bivšem policajcu. Janković je učestvovao u… »

Vesti dana »