Povezane vesti

Serena Vilijams razmišlja o povratku tenisu: Nedostaje mi, otac me ubeđuje da se vratim

Serena Vilijams razmišlja o povratku tenisu: Nedostaje mi, otac me ubeđuje da se vratim

Nova 02.02.2023
Bivša američka teniserka Serena Vilijams najavila je mogućnost povratka na teren, prenose američki mediji. Legendarna Serena Vilijams (42), koja se povukla sa zvaničnih takmičenja prošle godine po završetku US Opena, izjavila je da njen otac… »
Serena Vilijams najavila mogućnost povratka na teren

Serena Vilijams najavila mogućnost povratka na teren

Politika 02.02.2023
NjUJORK – Bivša američka teniserka Serena Vilijams najavila je mogućnost povratka na teren, prenose danas američki mediji. Legendarna Serena Vilijams (42), koja se povukla sa zvaničnih takmičenja prošle godine po završetku Ju-Es oupena, izjavila… »
Serena Vilijams se vraća na teren?

Serena Vilijams se vraća na teren?

Sportski žurnal 02.02.2023
Legendarna Serena Vilijams (42), koja se povukla sa zvaničnih takmičenja prošle godine po završetku Ju-Es opena, izjavila je da njen otac Ričard insistira da se vrati na teren. Bivša američka teniserka Serena Vilijams najavila je mogućnost… »
Serena se vraća na teren: Otac mi kaže: „Serena, moraš da odigraš još jedan ili dva Grend slema“!

Serena se vraća na teren: Otac mi kaže: „Serena, moraš da odigraš još jedan ili dva Grend slema“!

Hot sport 02.02.2023
Američka teniserka je ovom izjavom oduševila svoje fanove Kako prenose tamošnji mediji, Seren Vilijams je najavila mogućnost povratka. Osvajačica 23 Grend slema izjavila je da njen otac, Ričard Vilijams insistira na tome da se njegova ćerka vrati… »
Teniska senzacija: Vraća se Serena Vilijams

Teniska senzacija: Vraća se Serena Vilijams

Večernje novosti 02.02.2023
BIVŠA američka teniserka Serena Vilijams najavila je mogućnost povratka na teren, prenose danas američki mediji. FOTO: AP Legendarna Serena Vilijams (42), koja se povukla sa zvaničnih takmičenja prošle godine po završetku Ju-Es opena, izjavila je… »
Mediji: Serena Vilijams se vraća na teren?

Mediji: Serena Vilijams se vraća na teren?

Dnevnik 02.02.2023
NjUJORK: Bivša američka teniserka Serena Vilijams najavila je mogućnost povratka na teren, prenose danas američki mediji. Legendarna Serena Vilijams (42), koja se povukla sa zvaničnih takmičenja prošle godine po završetku Ju-Es opena, izjavila je… »
Mediji: Serena Vilijams se vraća na teren?

Mediji: Serena Vilijams se vraća na teren?

Vesti online 02.02.2023
Bivša američka teniserka Serena Vilijams najavila je mogućnost povratka na teren, prenose danas američki mediji. Legendarna Serena Vilijams (42), koja se povukla sa zvaničnih takmičenja prošle godine po završetku Ju-Es opena, izjavila je da njen… »
Serena Vilijams se vraća na teren?

Serena Vilijams se vraća na teren?

N1 Info 02.02.2023
Bivša američka teniserka Serena Vilijams najavila je mogućnost povratka na teren, prenose američki mediji. Legendarna Serena Vilijams (42), koja se povukla sa zvaničnih takmičenja prošle godine po završetku Ju-Es opena, izjavila je da njen otac… »
Serena Vilijams: Otac me tera da se vratim na teren

Serena Vilijams: Otac me tera da se vratim na teren

Danas 02.02.2023
Legendarna američka teniserka Serena Vilijams priznala je da je otac Ričard tera da se vrati na teren. Osvajačica 23 Gren slem titule se penzionisala u septembru prošle godine posle poraza u trećem kolu US Opena. „Moj tata kaže: ‘Serena, moraš… »
Serena: Otac me tera da se vratim na teren

Serena: Otac me tera da se vratim na teren

Sport klub 02.02.2023
Podeli : Legendarna američka teniserka Serena Vilijams priznala je da je otac Ričard tera da se vrati na teren. Osvajačica 23 Gren slem titule se penzionisala u septembru prošle godine posle poraza u trećem kolu US Opena. „Moj tata kaže… »

Vesti dana »