Povezane vesti

Viki Miljković ostala šokirana: Sina zatekla u sobi sa poznatom Zvezdom Granda

Viki Miljković ostala šokirana: Sina zatekla u sobi sa poznatom Zvezdom Granda

Svet & Skandal 02.02.2023
Sin Viki Miljković zatečen u sobi sa Zvezdom Granda Pevačica Viki Miljković poslovno je veoma zauzeta u poslednje vreme. Pored toga što redovno snima Zvezde Granda, pevačica se ozbiljo upustila u opremanje luksuznih stanova, a sprema se i za… »
„Bila sam šokirana“: Viki Miljković upala u sobu svog sina, a evo šta je zatekla

„Bila sam šokirana“: Viki Miljković upala u sobu svog sina, a evo šta je zatekla

Nova 02.02.2023
Pevačicu je sačekalo iznenađenje. Viki Miljković kreće ponovo na američku turneju, a njen sin Andrej Tašković je uvek uz nju. U slobodno vreme Andrej se druži sa Nerminom Handžićem, pobednikom prošlogodišnje sezone „Zvezde Granda“, kome… »
"Bila sam šokirana kada sam im upala u sobu": Viki sa pobednikom "Zvezda Granda" ide na turneju, a sa njima putuje i njen sin…

"Bila sam šokirana kada sam im upala u sobu": Viki sa pobednikom "Zvezda Granda" ide na turneju, a sa njima putuje i njen sin…

Blic 02.02.2023
Pevačica Viki Miljković kaže da njen sin Andrej putuje na turneje sa njom i pobednikom "Zvezda Granda" Nerminom Hadžićem kome je Viki bila mentor. - Andrej putuje sa nama. On je već bio u Njujorku na jednoj teniskoj akademiji kako ne bi prekidao sa… »
Viki Miljković svuda vodi sa sobom sina! Uz njih je uvek i Zvezda Granda, a onda im je upala u sobu i doživela šok

Viki Miljković svuda vodi sa sobom sina! Uz njih je uvek i Zvezda Granda, a onda im je upala u sobu i doživela šok

Kurir 02.02.2023
Popularna pevačica Viki Miljković kreće ponovo na američku turneju, a njen sin Andrej je uvek uz nju. Pevačica je otkrila da on putuje sa njima, a da se u slobodno vreme druži sa Nerminom Hadžićem, pobednikom prošlogodišnje sezone Zvezde Granda… »

Vesti dana »