Povezane vesti
Ugašen požar u stambenoj zgradi u centru Pirota
Jugmedia 02.02.2023
Protekle noći izbio je požar u stambenoj zgradi u centru Pirota. Na licu mesta odmah su stigle vatrogasne ekipe koje su gasile požar u višespratnici i noćas požar uspele da ugase, ali je stan , kako nezvanično saznajemo, izgoreo. Do požara je došlo u… »
POŽAR u višespratnici u centru Pirota!
Pirotske vesti 01.02.2023
U centru grada, u Ulici Predraga Boškovića, u višespratnici došlo je do požara koga vatrogasci trenutno pokušavaju da obuzdaju. Požar je, sudeći po snimcima sa lica mesta, izbio u jednom od stanova a u celoj zgradi se u hodnicima raširio dim, koji je… »
Vesti dana »

"Molim građane da veruju u svoju državu" Vučević: Sada je jasno da iza svega što se dešava stoji pokušaj preuzimanja vlasti
Blic pre 3 satajoš 28 povezanih

BLOG UŽIVO „Srbija se umiriti ne može“: Krenula protesna šetnja u Valjevu, na čelu kolone Bjela, Milan Marić i Nela Mihajlović
Nova pre 50 minutajoš 21 povezana

Infrastruktura železnice Srbije instalirala mernu opremu u Prokopu za praćenje bezbednosti konstrukcije
Naslovi.ai pre 3 satajoš 24 povezane