Povezane vesti

Potpuna transformacija: Zahvaljujući ovoj laganoj dijeti Tamara Milutinović je znatno smršala

Potpuna transformacija: Zahvaljujući ovoj laganoj dijeti Tamara Milutinović je znatno smršala

Svet & Skandal 02.02.2023
Dijeta Tamare Milutinović daje fantastične rezultate Pevačica Tamara Milutinović nekada je bila takmičarka Zvezda Granda, a kako priznaje, nije joj bilo lako, ali bi i dalje odabrala isti put. Tamara priznaje da bi se opet prijavila da nije ono što… »
Odričem se svega posle nastupa! Tamara Milutinović otkrila kako je smršala - Prve 2 nedelje su bile kobne, tresla sam se

Odričem se svega posle nastupa! Tamara Milutinović otkrila kako je smršala - Prve 2 nedelje su bile kobne, tresla sam se

Mondo 02.02.2023
Tamara Milutinović je otkrila da je već sedam meseci na posebnom režimu ishrane i da pored toga trenira kad ima vremena. Tamara Milutinović je otkrila da je već sedam meseci na posebnom režimu ishrane i da pored toga trenira kad ima vremena… »
"Prve 2 nedelje su bile kobne, tresla sam se! Tamara Milutinović promenila ishranu i drastično smršala: Odrekla se samo…

"Prve 2 nedelje su bile kobne, tresla sam se! Tamara Milutinović promenila ishranu i drastično smršala: Odrekla se samo…

Kurir 02.02.2023
Tamara Milutinović jedne je od najtraženijih pevačica, ali je i ona nekad bila deo takmičenja " Zvezde Granda" gde je počela svoju karijeru. Kako Tamara kaže, opet bi se danas prijavila da nije ono što jeste, ali priznala je da žiri nije bio… »

Vesti dana »