Povezane vesti

Nataša DNK prelazi na drugu televiziju! Voditeljka otkrila šta će raditi - transfer je veliko iznenađenje za mnoge

Nataša DNK prelazi na drugu televiziju! Voditeljka otkrila šta će raditi - transfer je veliko iznenađenje za mnoge

Mondo 02.02.2023
Nataša Aksentijević trenutno igra u seriji sa Ninom Seničar, a evo o kakvom novom projektu se radi i na kojoj televiziji. Nataša Aksentijević trenutno igra u seriji sa Ninom Seničar, a evo o kakvom novom projektu se radi i na kojoj televiziji… »
Nataša DNK otkrila detalje emisije koju će voditi na RTS-u, ali i da je doktorirala

Nataša DNK otkrila detalje emisije koju će voditi na RTS-u, ali i da je doktorirala

Nova 02.02.2023
Nataša Aksentijević, glumica i voditeljka najpoznatija po emisiji "DNK", uskoro započinje svoju novu emisiju na Javnom servisu. „‘Balada o selu’ je jedna od novih emisija koju ćete imati priliku prvu da pogledate na RTS-u. Upoznala sam… »
Šok! Novi voditeljski transfer! Nataša Dnk prelazi na RTS, evo koju emisiju će da vodi

Šok! Novi voditeljski transfer! Nataša Dnk prelazi na RTS, evo koju emisiju će da vodi

Kurir 02.02.2023
Glumica i voditeljka Nataša Aksentijević u novu 2023. godinu ulazi sa mnogo višim ciljevima u odnosu na prethodnu. Mnogima miljenica zbog načina na koji je vodila emisiju “Dnk” otkriva da će je publika uskoro gledati na Javnom servisu, ali i kako… »
Preokret: Nataša Aksentijević prelazi na drugu televiziju, evo gde ćemo je gledati: "ponosna sam na novi projekat"

Preokret: Nataša Aksentijević prelazi na drugu televiziju, evo gde ćemo je gledati: "ponosna sam na novi projekat"

Blic 02.02.2023
Glumica i voditeljka Nataša Aksentijević u novu 2023. godinu ulazi sa mnogo višim ciljevima u odnosu na prethodnu. Mnogima miljenica zbog načina na koji je vodila emisiju “Dnk” za Blic otkriva da će je publika uskoro gledati na Javnom servisu… »

Vesti dana »