Povezane vesti
Utajili više od šest miliona EUR poreza
Radio sto plus 02.02.2023
Uhapšen je O.K. (59), odgovorno lice preduzeća “Oki NP gradnja” zbog sumnje da je izvršio krivična dela poreska utaja i pranje novca, kao i S.K. (53), odgovorno lice preduzeća “Hana 20” osumnjičenog za krivična dela poreska utaja u pomaganju i pranje… »
Hapšenja zbog pranja novca
IndeksOnline 02.02.2023
BEOGRAD – Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova, Odeljenja za borbu protiv korupcije, u saradnji sa Poreskom policijom, uhapsili su O. K. (1964), odgovorno lice PD “Oki NP gradnja” doo Novi Pazar, zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio… »
Vesti dana »
Tokom noći 14 ekipa nastaviće čišćenje snega u Mionici: Komunalna inspekcija izrekla zabranu kretanja kroz park
Blic pre 7 satijoš 1 povezana
"Kina neće ništa uraditi dok sam ja tu" Tramp je upravo odbacio međunarodno pravo i najavio nešto zastrašujuće? "Moj moral je granica moći"
Blic pre 4 satijoš 2 povezane
Beograd put završava čišćenje ulica prvog prioriteta od snega, prelazi na druge
Danas pre 9 satijoš 1 povezana




