Povezane vesti

Varan se povukao iz reprezentacije Francuske

Varan se povukao iz reprezentacije Francuske

Politika 02.02.2023
PARIZ – Francuski fudbaler Rafael Varan objavio je danas da se u 29. godini povukao iz reprezentacije. „Razmišljao sam o tome već nekoliko meseci i odlučio sam da je pravo vreme da se povučem iz reprezentacije”, naveo je fudbaler Mančester… »
Varan neće više igrati za reprezentaciju: Francuski štoper želi da se posvetu Junajtedu!

Varan neće više igrati za reprezentaciju: Francuski štoper želi da se posvetu Junajtedu!

Hot sport 02.02.2023
Rafael Varan je odlučio da se povuče iz nacionalnog tima Fudbaler Mančester junajteda, Rafael Varan, odlučio je da više ne igra za reprezentaciju Francuske, jer želi da se posveti klupskoj karijeri. Na njegovu odluku, uticale su i brojne povrede… »
Varan se povukao iz reprezentacije Francuske

Varan se povukao iz reprezentacije Francuske

Danas 02.02.2023
Francuski fudbaler Rafael Varan objavio je danas da se u 29. godini povukao iz reprezentacije. „Razmišljao sam o tome već nekoliko meseci i odlučio sam da je pravo vreme da se povučem iz reprezentacije“, naveo je fudbaler Mančester junajteda… »
Varan: Pravo vreme da se povučem iz reprezentacije Francuske

Varan: Pravo vreme da se povučem iz reprezentacije Francuske

Dnevnik 02.02.2023
PARIZ: Fudbaler Mančester junajteda Rafael Varan potvrdio je danas da se povukao iz reprezentacije Francuske. Varan (29) je potvrdio pisanje francuskih medija, koji su ranije danas preneli da fudbaler Mančester junajteda neće više igrati za… »

Vesti dana »