Povezane vesti

Zaratile Breskvica i Zoranah: Blogerka javno prozvala pevačicu, a onda je usledio brutalni odgovor

Zaratile Breskvica i Zoranah: Blogerka javno prozvala pevačicu, a onda je usledio brutalni odgovor

Nova 02.02.2023
Blogerka Zorana Jovanović poznatija kao Zoranah javno je pokazala da nije fan pevačice Anđele Ignjatović Breskvice. Zoranah je snimala lajkv na TikToku sa svojim prijateljima, gde je otvoreno pokazala da ne voli Breskvicu. Naime, blogerka je sa… »
Zaratile zorannah i Breskvica: Blogerka besnela zbog pevačicine pesme, a ona joj poručila: "ko je ova?"

Zaratile zorannah i Breskvica: Blogerka besnela zbog pevačicine pesme, a ona joj poručila: "ko je ova?"

Blic 02.02.2023
Blogerka Zorana Jovanović poznatija kao Zoranah po svemu sudeći nije fan Anđele Ignjatović Breskvice i njeno ime ne može da čuje. To je pokazala kada je sa prijateljima imala lajv na TikToku, gde je otvoreno pokazala animozitet prema njoj. Naime… »
"Promeni mi Breskvicu, ko Boga te molim" Zoranah pobesnela kad je čula Anđelinu pesmu! Pevačica se odmah oglasila "ko je…

"Promeni mi Breskvicu, ko Boga te molim" Zoranah pobesnela kad je čula Anđelinu pesmu! Pevačica se odmah oglasila "ko je…

Kurir 02.02.2023
Blogerka Zorana Jovanović po svemu sudeći nije fan Anđele Ignjatović Breskvice , te njeno ime ne može ni da čuje. Da blogerka ne gotivi mladu pevačicu, pokazalo se kada je Zoranah snimala lajv na Tiktoku i igrala igru sa drugaricom "Koji ste lik iz… »
Isprozivala Breskvicu, pa pokušala da se izvuče! Zorannah raspalila u lajvu - "Promeni mi je k'o Boga te molim!"

Isprozivala Breskvicu, pa pokušala da se izvuče! Zorannah raspalila u lajvu - "Promeni mi je k'o Boga te molim!"

Mondo 02.02.2023
Zorana Jovanović Zorannah potkačila Breskvicu u uživo uključenju na društvenim mrežama. Zorana Jovanović Zorannah potkačila Breskvicu u uživo uključenju na društvenim mrežama. Nakon što je demantovala tvrdnje da je u vezi sa reperom Nućijem… »

Vesti dana »