Povezane vesti

Skandalozne uvrede imama iz kozarca: Sveti Sava začetnik ideologije mržnje, svetosavlje je fašizam, a SPC sekta

Skandalozne uvrede imama iz kozarca: Sveti Sava začetnik ideologije mržnje, svetosavlje je fašizam, a SPC sekta

Kurir 02.02.2023
Tokom verske službe u prijedorskom naselju Kozarcu glavni imam Medžlisa Islamske zajednice Amir Mahić Svetom Savi pripisao je fašizam, a Srpskoj pravoslavnoj crkvi sektaštvo. Mahić je tokom službe na Savindan, 27.januara istakao da je Sveti Sava… »
"Širi govor mržnje": Istraga protiv imama iz Kozarca, reagovao Dodik i mitropolit Hrizostom

"Širi govor mržnje": Istraga protiv imama iz Kozarca, reagovao Dodik i mitropolit Hrizostom

Blic 02.02.2023
Policijska uprava Prijedor saopštila je da je do saznanja o širenju govora mržnje od strane imama u Kozarcu obaviješteno nadležno tužilaštvo. - Po saznanju o postojanju video snimka u kojem verski službenik iz Kozarca širi govor mržnje i iznosi… »
Dodik: Imam govorom u Kozarcu u BiH povredio sve Srbe

Dodik: Imam govorom u Kozarcu u BiH povredio sve Srbe

N1 Info 02.02.2023
Predsednik Republike Srpske Milorad Dodik rekao je da je Imam Medžlisa Islamske zajednice Amir Mahić u Kozarcu govorom mržnje o Svetom Savi i Srpskoj pravoslavnoj crkvi povredio sve Srbe, prenosi Radio-televizija Republike Srpske. „To je govor… »
Imam iz kozarca širi mržnju: Amir Mahić napadao Svetog Savu, Dodik odgovorio na sramne provokacije (video)

Imam iz kozarca širi mržnju: Amir Mahić napadao Svetog Savu, Dodik odgovorio na sramne provokacije (video)

Večernje novosti 02.02.2023
TOKOM verske službe u prijedorskom naselju Kozarcu glavni imam Medžlisa Islamske zajednice Amir Mahić Svetom Savi pripisao je fašizam, a Srpskoj pravoslavnoj crkvi sektaštvo. Foto: Printskrin Jutjub/Kozarac.eu Mahić je tokom službe na Savindan… »

Vesti dana »