Povezane vesti

Dodik: Imam iz Kozarca povredio je sve Srbe

Dodik: Imam iz Kozarca povredio je sve Srbe

IndeksOnline 02.02.2023
BANJALUKA – Imam Medžlisa Islamske zajednice Amir Mahić u Kozarcu govorom mržnje o Svetom Savi i Srpskoj pravoslavnoj crkvi povredio je sve Srbe, izjavio je danas predsednik Republike Srpske Milorad Dodik. “To je govor mržnje i ne doprinosi… »
Dodik: Imam Amir Mahić govorom mržnje o Svetom Savi i Srpskoj pravoslavnoj crkvi povredio sve Srbe

Dodik: Imam Amir Mahić govorom mržnje o Svetom Savi i Srpskoj pravoslavnoj crkvi povredio sve Srbe

Danas 02.02.2023
Predsednik Republike Srpske Milorad Dodik rekao je danas da je Imam Medžlisa Islamske zajednice Amir Mahić u Kozarcu govorom mržnje o Svetom Savi i Srpskoj pravoslavnoj crkvi povredio sve Srbe, prenosi Radio-televizija Republike Srpske. „To je govor… »
Svetom Savi pripisao fašizam, a SPC sektaštvo! Dodik reagovao na reči imama iz Kozarca

Svetom Savi pripisao fašizam, a SPC sektaštvo! Dodik reagovao na reči imama iz Kozarca

Sputnik 02.02.2023
Imam Medžlisa Islamske zajednice Amir Mahić u Kozarcu govorom mržnje o Svetom Savi i Srpskoj pravoslavnoj crkvi povredio je sve Srbe, izjavio je danas predsednik Republike Srpske Milorad Dodik. "To je govor mržnje i ne doprinosi toleranciji. Islamska… »
Dodik: Imam iz Kozarca povredio je sve Srbe

Dodik: Imam iz Kozarca povredio je sve Srbe

Dnevnik 02.02.2023
BANjALUKA: Imam Medžlisa Islamske zajednice Amir Mahić u Kozarcu govorom mržnje o Svetom Savi i Srpskoj pravoslavnoj crkvi povredio je sve Srbe, izjavio je danas predsednik Republike Srpske Milorad Dodik. "To je govor mržnje i ne doprinosi… »
Policija u Prijedoru utvrđuje odgovornost imama zbog širenja mržnje

Policija u Prijedoru utvrđuje odgovornost imama zbog širenja mržnje

Dnevnik 02.02.2023
BANjALUKA: Policija iz Prijedora radi na utvrđivanju odgovornosti glavnog imama Medžlisa Islamske zajednice u prijedorskom naselju Kozarac Amira Mahića, koji je Svetom Savi pripisao fašizam, a Srpskoj pravoslavnoj crkvi (SPC) sektaštvo, potvrđeno je… »

Vesti dana »