Povezane vesti

Svi su bili protiv toga, govorili su mi da je đubre: Anđelka Prpić nikoga nije slušala - trajalo je samo jedno leto!

Svi su bili protiv toga, govorili su mi da je đubre: Anđelka Prpić nikoga nije slušala - trajalo je samo jedno leto!

Mondo 03.02.2023
Anđelka Prpić je pre 11 godina bila deo jedne poznate emisije, a od tada se znatno promenila - i izgled i posao, ali i emotivni status. Anđelka Prpić je pre 11 godina bila deo jedne poznate emisije, a od tada se znatno promenila - i izgled i posao… »
„Kolege su mi govorile da je to najveće đubre“: Anđelka Prpić o kritikama na početku karijere

„Kolege su mi govorile da je to najveće đubre“: Anđelka Prpić o kritikama na početku karijere

Nova 03.02.2023
Glumica je uživala u projektu koji je Srbija godinama obožavala. Glumica Anđelka Prpić poslednjim nedelja izazvala je neverovatnu pažnju javnosti zbog ljubavne veze i trudnoće sa nekadašnjim venčanim kumom svog bivšeg muža Darija Prpića… »
"Govorili su mi da je to najveće đubre" Anđelka Prpić je vodila kvizove, a bila je domaćin ove emisije na početku…

"Govorili su mi da je to najveće đubre" Anđelka Prpić je vodila kvizove, a bila je domaćin ove emisije na početku…

Kurir 03.02.2023
Glumica Anđelka Prpić prodrmala je domaću javnost kada se saznalo da je u vezi sa najboljim prijateljem bivšeg muža s kojima čeka dete. Glumica, koja je ispočetka najveći slavu stekla kao voditeljka, na početku karijere pre 11 godina vodila je i… »
"Kolege su mi govorile da je to najveće đubre": Anđelka Prpić je vodila emisiju "48 sati svadba" - mnogo se promenila od…

"Kolege su mi govorile da je to najveće đubre": Anđelka Prpić je vodila emisiju "48 sati svadba" - mnogo se promenila od…

Blic 03.02.2023
Glumica Anđelka Prpić u žiži je interesovanja javnosti zbog trudnoće, te veze sa najboljim prijateljem bivšeg muža. Mnogi su zaboravili njene TV početke, kada je pre 11 godina vodila emisiju "48 sati svadba". Anđelka Prpić se mnogo promenila od… »

Vesti dana »