Povezane vesti

Porodica Vuka Bojovića šokirana Šapićevom idejom o selidbi zoo vrta: Nećemo dozvoliti da se sprovede ova odluka

Porodica Vuka Bojovića šokirana Šapićevom idejom o selidbi zoo vrta: Nećemo dozvoliti da se sprovede ova odluka

Nova 03.02.2023
"Šokirala sam se kad sam juče pročitala vest da gradonačenik Šapić seli zoološki vrt. Ne znam zašto bi ga izmestili kad funkcioniše najnormalnije. Pokušala sam da stupim u kontakt s njim, međutim, nije mi se javio. Svakako, neću odustati… »
Supruga Vuka Bojovića protiv izmeštanja Zoo vrta, zvala i Šapića

Supruga Vuka Bojovića protiv izmeštanja Zoo vrta, zvala i Šapića

N1 Info 03.02.2023
Supruga pokojnog Vuka Bojovića, dugogodišnjeg direktora beogradskog Zoološkog vrta, protivi se izmeštanju Zoo vrta sa Kalemegdana na drugu lokaciju. Ona je rekla da je pokušala da stupi u kontakt sa gradonačelnikom Aleksandrom Šapićem, ali joj se… »
Porodica Vuka Bojovića protiv izmeštanja Zoo vrta, kontaktirali i Šapića

Porodica Vuka Bojovića protiv izmeštanja Zoo vrta, kontaktirali i Šapića

Radio 021 03.02.2023
Supruga pokojnog Vuka Bojovića, dugogodišnjeg direktora beogradskog Zoološkog vrta, protivi se izmeštanju Zoo vrta sa Kalemegdana na drugu lokaciju. Ona je rekla da je pokušala da stupi u kontakt sa gradonačelnikom Aleksandrom Šapićem, ali joj se… »
Supruga Vuka Bojovića: Šokirana sam odlukom o preseljenju Zoološkog vrta

Supruga Vuka Bojovića: Šokirana sam odlukom o preseljenju Zoološkog vrta

Danas 03.02.2023
„Šokirala sam se kad sam juče pročitala vest da gradonačenik Šapić seli zoološki vrt. Ne znam zašto bi ga izmestili kad funkcioniše najnormalnije“, kaže za Nova.rs Vesna Bojović, supruga pokojnog Vuka Bojovića, dugogodišnjeg direktora… »

Vesti dana »