Povezane vesti

Moka Slavnić završio u bolnici: Ima veliki problem sa zdravljem i ide na terapije: Evo o čemu se radi

Moka Slavnić završio u bolnici: Ima veliki problem sa zdravljem i ide na terapije: Evo o čemu se radi

Blic 03.02.2023
Legendarni košarkaš Zoran Moka Slavnić završio je u bolnici. Kako ističe sam Moka, on je već osam meseci redovno u bolnici. - U Sokobanjskoj sam sedam meseci, a pre toga sam mesec dana bio na institutu za otopediju " Banjica" jer mi je palo stopalo… »
Živim u bolnici osam meseci, ko zna kada ću izaći: Moka Slavnić između terapija gleda Zvezdana - otkrio šta mu daje nadu

Živim u bolnici osam meseci, ko zna kada ću izaći: Moka Slavnić između terapija gleda Zvezdana - otkrio šta mu daje nadu

Mondo 03.02.2023
Moka Slavnić je zbog problema sa stopalom i dalje na lečenju, a slobodno vreme provodi gledajući svog sina Zvezdana u Zadruzi. Moka Slavnić je zbog problema sa stopalom i dalje na lečenju, a slobodno vreme provodi gledajući svog sina Zvezdana u… »
Moka Slavnić osam meseci u bolnici! Ima veliki problem sa stopalom, ide na terapije, gleda Zadrugu, a on mu je vratio veru

Moka Slavnić osam meseci u bolnici! Ima veliki problem sa stopalom, ide na terapije, gleda Zadrugu, a on mu je vratio veru

Kurir 03.02.2023
Legendarni košarkaški stručnjak Zoran Moka Slavnić mesecima je na Klinici za rehabilitaciju "Dr Miroslav Zotović u Sokobanjskoj, gde, kad nema terapije, redovno gleda sina Zvezdana Slavnića u " Zadruzi". - U Sokobanjskoj sam sedam meseci, a pre toga… »

Vesti dana »