Povezane vesti

Lalić: Lazaru Vukićeviću su virile kosti od premlaćivanja

Lalić: Lazaru Vukićeviću su virile kosti od premlaćivanja

Politika 03.02.2023
Srđan Lalić, svedok okrivljeni u postupku protiv grupe Veljka Belivuka i danas je nastavio da odgovara na pitanja prvookrivljenog Veljka Belivuka. Odgovarajući na njegova pitanja, Lalić je opisao niz monstruoznosti koje su činili pripadnici grupe… »
Buran dan u sudnici! Lalić opisivao ubistva, planiranje nereda i atentata na Vučića, pa pomenuo Zvicera i Miljkovićevu…

Buran dan u sudnici! Lalić opisivao ubistva, planiranje nereda i atentata na Vučića, pa pomenuo Zvicera i Miljkovićevu…

Kurir 03.02.2023
U Specijalnom sudu u Beogradu danas je održano suđenje Veljku Belivuku, Marku Miljkoviću i ostalim optuženima za sedam ubistava, silovanje, otmice, trgovinu drogom i oružjem. Svedok saradnik Srđan Lalić odgovarao je na pitanja Veljka Belivuka, a… »
Lalić Belivuku: Ti si ubio Adisa Spahića u Crnoj Gori

Lalić Belivuku: Ti si ubio Adisa Spahića u Crnoj Gori

Politika 03.02.2023
Optuženi za organizovanje kriminalne grupe Veljko Belivuk nastavio je danas da ispituje okrivljenog-saradnika Srđana Lalića, na suđenju toj grupi koja se tereti za sedam ubistava, trgovinu drogom, nezakonito nošenje i držanje oružja, otmice i… »
Srđan Lalić otkrio uznemirujuće detalje ubistva Lazara Vukićevića

Srđan Lalić otkrio uznemirujuće detalje ubistva Lazara Vukićevića

Politika 03.02.2023
Pripadnici klana Veljka Belivuka i Marka Miljkovića sumnjiče se da su čak tri osobe likvidirali oktobra 2020. godine, ali i jednu oteli. Zločine su činili u Crnoj Gori i Srbiji. Ozloglašeni klan najviše zločina izvršio je u oktobru. Srđan Lalić… »
Optuženi pripadnici Belivukove grupe završili ispitivanje Lalića

Optuženi pripadnici Belivukove grupe završili ispitivanje Lalića

Dnevnik 03.02.2023
BEOGRAD; U Specijalnom sudu u Beogradu danas je ispitivanjem okrivljenog- saradnika Srđana Lalića nastavljeno suđenje organizovanoj kriminalnoj grupi Veljka Belivuka i Marka Miljkovića, čiji pripadnici se trrete za najteža krivična dela među… »
Lalić pričao o atentatu na Vučića, pa spomenuo Zvicerove veze u službama: Gotovo suđenje Belivuku za danas

Lalić pričao o atentatu na Vučića, pa spomenuo Zvicerove veze u službama: Gotovo suđenje Belivuku za danas

Telegraf 03.02.2023
Belivuku i njegovom klanu se na teret stavlja sedam ubistava, trgovina drogom, nezakonito držanje i nošenje oružja, otmice i silovanje. Suđenje organizovanoj kriminalnoj grupi Veljka Belivuka i Marka Miljkovića održano je danas u Specijalnom sudu u… »
Optuženi pripadnici Belivukove grupe završili ispitivanje Lalića

Optuženi pripadnici Belivukove grupe završili ispitivanje Lalića

RTV 03.02.2023
BEOGRAD - U Specijalnom sudu u Beogradu danas je ispitivanjem okrivljenog-saradnika Srđana Lalića nastavljeno suđenje organizovanoj kriminalnoj grupi Veljka Belivuka i Marka Miljkovića, čiji pripadnici se terete za najteža krivična dela među… »
Vučić: Pokušali su mom Danilu da podmetnu ubistvo Vukićevića preko medija!

Vučić: Pokušali su mom Danilu da podmetnu ubistvo Vukićevića preko medija!

Kurir 03.02.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić komentarisao je u Skupštini Srbije priznanje Srđana Lalića da je kriminalni klan Belivuk-Miljković pokušao da Danilu Vučiću podmetnu ubistvo. - Danas ovaj okrivljeni saradnik kaže, pa se pitajte kako mi je kao… »
Danilu Vučiću hteli da podmetnu ubistvo Vukićevića?! Lalić otkrio šok detalje na suđenju: Pustili smo lažnu priču…

Danilu Vučiću hteli da podmetnu ubistvo Vukićevića?! Lalić otkrio šok detalje na suđenju: Pustili smo lažnu priču…

Kurir 03.02.2023
Srđan Lalić, svedok okrivljeni na suđenju Veljku Belivuku i Marku Miljkoviću, rekao je danas da su pripadnici klana pustili lažnu priču da je Danilo Vučić, sina predsednika Aleksandra Vučića, odgovoran za ubistvo Lazara Vukićevića. - Posle… »
Velja nevolja hteo da smesti sinu predsednika Srbije! "Lazar Vukićević nestao jer je imao sukob sa Danilom Vučićem"

Velja nevolja hteo da smesti sinu predsednika Srbije! "Lazar Vukićević nestao jer je imao sukob sa Danilom Vučićem"

Mondo 03.02.2023
Srđan Lalić je istakao da su navijači na tribinama pustili lažnu priču kroz navijačke grupe. Srđan Lalić je istakao da su navijači na tribinama pustili lažnu priču kroz navijačke grupe. Srđan Lalić, svedok okrivljeni na suđenju Veljku… »
"Mom sinu su hteli da nameste ubistvo": Vućić o izjavi Lalića na suđenju klanu Veljka Belivuka

"Mom sinu su hteli da nameste ubistvo": Vućić o izjavi Lalića na suđenju klanu Veljka Belivuka

Telegraf 03.02.2023
Pojašnjavajući kako su planirali da izvedu destabilizaciju u državi Lalić je ispričao da se čekao bilo kakav skup ili protest. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić komentarisao je u Skupštini Srbije priznanje Srđana Lalića da je kriminalni klan… »
Suđenje Belivuku: Atentat na Vučića, snajper, MRUD, politička odbrana, lažna priča o predsednikovom sinu

Suđenje Belivuku: Atentat na Vučića, snajper, MRUD, politička odbrana, lažna priča o predsednikovom sinu

Insajder 03.02.2023
Da li sam ja bio spreman da izvršim atentat na Vučića, pitao je danas Veljko Belivuk svedoka okrivljenog Srđana Lalića, u nastavku suđenja klanu koji se tereti za kriminalno udruživanje, sedam ubistava, otmice, oružje i drogu. Lalić je odgovorio… »
"Znam ja za tvog dečka": Haos na suđenju klanu Velje Nevolje, Miljković i Lalić u klinču dotakli se i Mesarove ljubavnice…

"Znam ja za tvog dečka": Haos na suđenju klanu Velje Nevolje, Miljković i Lalić u klinču dotakli se i Mesarove ljubavnice…

Blic 03.02.2023
Pred Specijalnim sudom u Beogradu, danas se nastavlja suđenje pripadnicima klana Veljka Belivuka i Marka Miljkovića, na kojem će Srđan Lalić, poznatiji kao Nasmejani koljač, nastaviti da odgovara na pitanja nekadašnjih saradnika. On se juče prvi… »
Suđenje grupi Belivuk-Miljković, nastavljeno ispitivanje Lalića

Suđenje grupi Belivuk-Miljković, nastavljeno ispitivanje Lalića

RTS 03.02.2023
Pripadnicima organizovane kriminalne grupe Veljka Belivuka i Marka Miljkovića nastavljano je suđenje za sedam ubistava, trgovinu drogom, nezakonito držanje i nošenje oružja, otmicu i silovanje. Okrivljeni-saradnik Srđan Lalić je, odgovarajući na… »
Znam ja tvog ljubavnika i šta si radio sa psima tvoje devojke! Miljković izneo prljave detalje! Šok rasprava na suđenju!

Znam ja tvog ljubavnika i šta si radio sa psima tvoje devojke! Miljković izneo prljave detalje! Šok rasprava na suđenju!

Mondo 03.02.2023
Miljković se javio za reč i postavio nekih 15-ak pitanja svedoku saradniku Srđanu Laliću. Miljković se javio za reč i postavio nekih 15-ak pitanja svedoku saradniku Srđanu Laliću. U Specijalnom sudu u Beogradu danas je ispitivanjem… »
Belivukovi vojnici ostaju iza rešetaka, sudija odbila ukidanje pritvora, na sledećem suđenju fotografije određenih dokaza

Belivukovi vojnici ostaju iza rešetaka, sudija odbila ukidanje pritvora, na sledećem suđenju fotografije određenih dokaza

Nova 03.02.2023
Suđenje kriminalnoj grupi na čelu sa Veljkom Belivukom i Markom Miljkovićem, optuženoj za sedam ubistava, otmice, silovanje i druga teška krivična dela, nastavlja se danas u Specijalnom sudu u Beogradu. Veljko Belivuk nastaviće danas da postavlja… »
Vođa klana Belivuk danas nastavlja da ispituje Lalića

Vođa klana Belivuk danas nastavlja da ispituje Lalića

Politika 03.02.2023
U Specijalnom sudu u Beogradu danas ispitivanjem okrivljenog-saradnika Srđana Lalića treba da se nastavi suđenje organizovanoj kriminalnoj grupi Veljka Belivuka i Marka Miljkovića čiji se pripadnici potvrđenom optužnicom terete za sedam ubistava… »
"Kosu skidali, a mašina mlela kosti"! Lalić vikao na Velju u sudnici: Stvarno me to pitaš?!

"Kosu skidali, a mašina mlela kosti"! Lalić vikao na Velju u sudnici: Stvarno me to pitaš?!

Mondo 03.02.2023
U Specijalnom sudu u Beogradu danas je nastavljeno svedočenje Srđana Lalića. U Specijalnom sudu u Beogradu danas je nastavljeno svedočenje Srđana Lalića. U Specijalnom sudu u Beogradu danas je nastavljeno svedočenje svedoka saradnika Srđana… »
"Migrant je trebalo da se pukne bombom": Srđan Lalić otkrio šta je grupa Velje Nevolje planirala u slučaju hapšenja…

"Migrant je trebalo da se pukne bombom": Srđan Lalić otkrio šta je grupa Velje Nevolje planirala u slučaju hapšenja…

Blic 03.02.2023
Na suđenju ozloglašenom klanu Veljka Belivuka i Marka Miljkovića, svedok okrivljeni Srđan Lalić otkrio je da je kriminalna grupa planirala da u slučaju hapšenja Velje Nevolje migrantu da 5 hiljada evra da se raznese u Beogradu. Tokom današnjeg… »
Nastavljeno suđenje: Lalić optužio Belivuka za ubistvo u Crnoj Gori

Nastavljeno suđenje: Lalić optužio Belivuka za ubistvo u Crnoj Gori

Euronews 03.02.2023
Optuženi za organizovanje kriminalne grupe Veljko Belivuk nastavio je da ispituje okrivljenog-saradnika Srđana Lalića, na suđenju toj grupi koja se tereti za sedam ubistava, trgovinu drogom, nezakonito nošenje i držanje oružja, otmice i silovanje… »
Lalić Belivuku: Ti si ubio Adisa Spahića u Crnoj Gori

Lalić Belivuku: Ti si ubio Adisa Spahića u Crnoj Gori

Dnevnik 03.02.2023
BEOGRAD: Optuženi za organizovanje kriminalne grupe Veljko Belivuk nastavio je danas da isputuje okrivljenog-saradnika Srđana Lalića, na suđenju toj grupi koja se tereti za sedam ubistava, trgovinu drogom, nezakonito nošenje i držanje oružja… »
Našao sam iglu u plastu sena: Lalić na suđenju opisao kako se Belivuk hvalio da je naleteo na Dedovića i Stamatovića u…

Našao sam iglu u plastu sena: Lalić na suđenju opisao kako se Belivuk hvalio da je naleteo na Dedovića i Stamatovića u…

Kurir 03.02.2023
Veljko Belivuk je u januaru 2020. slučajno na ulici u Atini naleteo na Igora Dedovića i Stevana Stamatovića, vođe škaljarskog klana" i svojim pripadnicima grupe opisao to rečima "našao sam iglu u plastu sena". Ovo je juče tvrdio svedok-saradnik… »
Optužnica za navijača o kom se pričalo na suđenju Belivuku: Janković vozio poluautomatsku pušku u taksiju

Optužnica za navijača o kom se pričalo na suđenju Belivuku: Janković vozio poluautomatsku pušku u taksiju

Telegraf 03.02.2023
Podsetimo, Janković je spomenut 30. januara na suđenju klanu Veljka Belivuka u Specijalnom sudu kada je optuženi Miloš Budimir postavljao pitanja okrivljenom svedoku Srđanu Laliću. Protiv Alekse Jankovića (25), koji je prošle godine u oktobru… »
„Lalić ne sme da laže“: U Specijalnom sudu Veljko Belivuk ponovo ispitivao okrivljenog saradnika

„Lalić ne sme da laže“: U Specijalnom sudu Veljko Belivuk ponovo ispitivao okrivljenog saradnika

Nova 03.02.2023
U Specijalnom sudu u Beogradu unakrsnim ispitivanjem okrivljenog saradnika Srđana Lalića nastavljeno je suđenje kriminalnom klanu Belivuk - Miljković za sedam teških ubistava i niz drugih krivičnih dela. Lalića je juče ispitivalo troje optuženih… »
"Miljković je osmislio kako ubistva da se izvode": Lalić na sudu otkrio ko je bio glavni u Belivukovom klanu

"Miljković je osmislio kako ubistva da se izvode": Lalić na sudu otkrio ko je bio glavni u Belivukovom klanu

Telegraf 03.02.2023
Lalić je, tokom sudskog procesa, Marka Miljkovića više puta označio kao glavnog nalogodavca grupe, dok je za Belivuka govorio da mu je bio prijatelj i da se kajao. Na jučerašnjem suđenju kriminalnom klanu Veljka Belivuka i Marka Miljkovića… »

Vesti dana »