Povezane vesti
Uhapšeni Pazaraci – Utajili više od 6 miliona eura poreza
Sandžak press 03.02.2023
Policija je uhapsila dve osobe iz Novog Pazara, osumnjičene da su kao deo kriminalne grupe stekli protivpravnu imovinsku korist od 1,5 milijardi dinara i utajili 746 miliona dinara poreza. Uhapšen je O.K. (59), odgovorno lice preduzeća “Oki NP gradnja”… »
Uhapšen još jedan Novopazarac zbog utaje poreza
Radio sto plus 03.02.2023
On se sumnjiči da je u svojstvu vlasnika i odgovornog lica privrednog subjekta, u poslednje dve godine, knjiženjem lažnih faktura uvećavao troškove poslovanja, te na taj način izbegao plaćanje poreza na dobit. Takođe, na osnovu lažnih faktura, vršio je… »
Među uhapšenima osumnjičenim za poresku utaju i Kragujevčani
Pressek 03.02.2023
Odeljenja za borbu protiv korupcije, u saradnji sa Poreskom policijom, a po nalogu Posebnog odeljenja za suzbijanje korupcije Višeg javnog tužilaštva u Kraljevu, uhapsili su O. K. (1964), odgovorno lice PD „Oki NP gradnja“ doo Novi Pazar, zbog postojanja… »
Vesti dana »

Vremenska prognoza Srbije: lokalni pljuskovi i grmljavina na istoku, najava toplotnog talasa od 9. avgusta
Naslovi.ai pre 5 minutajoš 34 povezane

Kako teku radovi u Beogradu? Evo kada će biti otvorene ulice i trgovi koji su zatvoreni zbog rekonstrukcija
Mondo pre 2 satajoš 23 povezane