Povezane vesti

Nagelsman ne veruje u Mbapeovu povredu

Nagelsman ne veruje u Mbapeovu povredu

Sportski žurnal 03.02.2023
Kako su naveli iz francuskog kluba, procenjeno je da će Mbape biti van terena tri nedelje. Trener fudbalera Bajerna iz Minhena Julijan Nagelsman rekao je da ne veruje da će igrač Pari Sen Žermena Kilijan Mbape propustiti prvu utakmicu osmine finala… »
Trener Bajerna podigao prašinu: "Kilijan Mbape? Ono što pišu na sajtu nejasno je..."

Trener Bajerna podigao prašinu: "Kilijan Mbape? Ono što pišu na sajtu nejasno je..."

Večernje novosti 03.02.2023
TRENER fudbalera Bajerna iz Minhena Julijan Nagelsman podigao je prašinu pred meč Pari Sen Žermena i bavarskog tima. On je izrazio sumnju da će Francuz propustiti meč. FOTO: EPA - Mislim da neće izostati. Ne znam kakva je povreda, ono što piše na… »
Da li je PSŽ slagao? Nagelsman nema dilemu: "Ono što piše je nejasno..."

Da li je PSŽ slagao? Nagelsman nema dilemu: "Ono što piše je nejasno..."

Sportske.net 03.02.2023
Trener fudbalera Bajerna iz Minhena Julijan Nagelsman rekao je danas da ne veruje da će igrač Pari Sen Žermena Kilijan Mbape propustiti prvu utakmicu osmine finala Lige šampiona koja se za deset dana igra na Parku prinčeva. "Mislim da neće izostati… »
Lionel ide na još jedan mundijal? Mesi o šansama da nastupi na narednom Svetskom prvenstvu

Lionel ide na još jedan mundijal? Mesi o šansama da nastupi na narednom Svetskom prvenstvu

Večernje novosti 03.02.2023
PROŠLO je nešto više od mesec dana otkako je Argentina treći put u istoriji postala prvak sveta pobedom nad Francuskom. Ali, utisci i sećanja su i dalje sveži na magičnu noć u Dohi za Lea Mesija i društvo. Medeni mesec kao i da je i dalje u toku… »
Sprema se bomba: Leo Mesi se vraća kući?

Sprema se bomba: Leo Mesi se vraća kući?

Večernje novosti 03.02.2023
Lionel Mesi je u centru pažnje otkako je osvojio Mundijal u Kataru, a po povratku u Pariz mnogi su očekivali da će potpisati novi ugovor. FOTO: EPA Ipak, do toga još uvek nije došlo, a sada se na neki način indirektno oglasio i sam Leo Mesi. On je… »
Mesi najavio povratak u Barsu, a zbog čega još nije potpisao za PSŽ?!

Mesi najavio povratak u Barsu, a zbog čega još nije potpisao za PSŽ?!

Sportske.net 03.02.2023
Lionel Mesi je u centru pažnje od kako je osvojio Mundijal u Kataru, a po povratku u Pariz mnogi su očekivali da će potpisati novi ugovor. Ipak, do toga još uvek nije došlo, a sada se na neki način indirektno oglasio i sam Leo Mesi. On je dao… »
U utorak učio za ispit, dan kasnije Mesi mu asistirao za rekord PSŽ-a!

U utorak učio za ispit, dan kasnije Mesi mu asistirao za rekord PSŽ-a!

Sportske.net 03.02.2023
PSŽ je pre dva dana kao gost savladao Monpelje rezultatom 3:1. Meč ćemo pre svega pamtiti po Kilijanu Mbapeu. Francuz je u dva navrata promašio penal, da bi onda u 21. minutu Galtije bio prinuđen da zameni Francuza zbog povrede. Povreda teška, ali… »

Vesti dana »

Srbija bez glave i repa

Srbija bez glave i repa

B92 pre 1 satjoš 37 povezanih
Rusija: Uništeno; Kreće radijacija?

Rusija: Uništeno; Kreće radijacija?

B92 pre 56 minutajoš 21 povezana