Povezane vesti

Voša na derbiju u dresovima sa Mihinim likom koji će se posle prodavati na humanitarnoj aukciji

Voša na derbiju u dresovima sa Mihinim likom koji će se posle prodavati na humanitarnoj aukciji

Moj Novi Sad 03.02.2023
Nakon višenedeljne pauze, fudbaleri Vojvodine u subotu nastavljaju takmičenje u Mocart Bet Super ligi Srbije, u velikom derbiju na stadionu "Rajko Mitić" protiv Crvene zvezde. Derbi između Crvene zvezde i Vojvodine biće posvećen bivšem… »
Zbog mihe, moramo da budemo pravi protiv zvezde! Trener Vojvodine: Imaju i oni oscilacije...

Zbog mihe, moramo da budemo pravi protiv zvezde! Trener Vojvodine: Imaju i oni oscilacije...

Mondo 03.02.2023
Ovog vikenda nas čeka derbi između Crvene zvezde i Vojvodine, u čast Siniše Mihajlovića. Ovog vikenda nas čeka derbi između Crvene zvezde i Vojvodine, u čast Siniše Mihajlovića. Vojvodina je pod Milanom Rastavcem imala solidnu jesen, ali… »
Rastavac: Želimo da budemo reprezentativni zbog navijača i velikog Mihajlovića

Rastavac: Želimo da budemo reprezentativni zbog navijača i velikog Mihajlovića

RTV 03.02.2023
NOVI SAD - Raduje nas što se prvenstvo nastavlja, jer mi treniramo i radimo zbog tih utakmica, a ova prva je baš jedna poslastica. Gostovanje Crvenoj zvezdi je nešto iz kojeg mi samo nešto možemo da dobijemo, rekao je trener fudbalera Vojvodine Milan… »

Vesti dana »