Povezane vesti

Izbori u Turskoj: Rast troškova života veliki test za predsednika Redžepa Tajipa Erdogana

Izbori u Turskoj: Rast troškova života veliki test za predsednika Redžepa Tajipa Erdogana

Južne vesti 03.02.2023
Getty Images Predizborne ankete pokazuju da bi Erdgovanova partija mogla da izgubi većinu u parlamentu „Plaćala sam 4.500 lira (220 evra) za kiriju prošle godine, ali moj stanodavac je rekao da će podići cenu", kaže Seda. „Udvostručio je iznos… »
Izbori u Turskoj: Rast troškova života veliki test za predsednika Redžepa Tajipa Erdogana

Izbori u Turskoj: Rast troškova života veliki test za predsednika Redžepa Tajipa Erdogana

BBC News 03.02.2023
Ogromna inflacija biće središte kampanje u Turskoj na majskim izborima. „Plaćala sam 4.500 lira (220 evra) za kiriju prošle godine, ali moj stanodavac je rekao da će podići cenu", kaže Seda. „Udvostručio je iznos, ali je i dalje tražio od nas… »
Izbori u Turskoj: Rast troškova života veliki test za predsednika Redžepa Tajipa Erdogana

Izbori u Turskoj: Rast troškova života veliki test za predsednika Redžepa Tajipa Erdogana

Radio 021 03.02.2023
Ogromna inflacija biće središte kampanje u Turskoj na majskim izborima. Getty Images Predizborne ankete pokazuju da bi Erdgovanova partija mogla da izgubi većinu u parlamentu „Plaćala sam 4.500 lira (220 evra) za kiriju prošle godine, ali moj… »
Izbori u Turskoj: Rast troškova života veliki test za predsednika Redžepa Tajipa Erdogana

Izbori u Turskoj: Rast troškova života veliki test za predsednika Redžepa Tajipa Erdogana

Danas 03.02.2023
„Plaćala sam 4.500 lira (220 evra) za kiriju prošle godine, ali moj stanodavac je rekao da će podići cenu“, kaže Seda. „Udvostručio je iznos, ali je i dalje tražio od nas da napustimo stan“. Ona je jedna od miliona Turaka koji se bore da se… »

Vesti dana »