Povezane vesti

"Izašli su iz kola, ja sam se zaledila" Ćana ispričala kako je upoznala svog sadašnjeg supruga! Scena kao iz nekog flima!

"Izašli su iz kola, ja sam se zaledila" Ćana ispričala kako je upoznala svog sadašnjeg supruga! Scena kao iz nekog flima!

Kurir 03.02.2023
Pevačica Stanojka Mitrović poznatija kao Ćana iz dana u dan privlači veliku pažnju javnosti zbog svojih jedinstvenih nastupa i atmosfere koju priredi gde god da se pojavi. Ipak, ima i onih koji su se mnogo puta zapitali kakav je pevačicin privatni… »
Ima najluđe upade na tezge, a tek kako je upoznala muža! Ćanina ljubavna priča je filmska - "Molila sam Boga da ne dođe

Ima najluđe upade na tezge, a tek kako je upoznala muža! Ćanina ljubavna priča je filmska - "Molila sam Boga da ne dođe

Mondo 03.02.2023
Pevačica Ćana je 23 godine u srećnom braku sa suprugom, a njihovu neverovatnu priču o poznanstvu niko još nije nadmašio! Pevačica Ćana je 23 godine u srećnom braku sa suprugom, a njihovu neverovatnu priču o poznanstvu niko još nije nadmašio… »
Ćana doživela scenu kao sa filma, ne može da zaboravi ovaj šok : "Izašli su iz kola, molila sam Boga da ne dođu"

Ćana doživela scenu kao sa filma, ne može da zaboravi ovaj šok : "Izašli su iz kola, molila sam Boga da ne dođu"

Blic 03.02.2023
Jedna od najpopularnijih pevačica Stanojka Mitrović poznatija kao Ćana iz dana u dan privlači veliku pažnju javnosti zbog svojih jedinstvenih nastupa i atmosfere koju priredi gde god da se pojavi. Ipak, ima i onih koji su se mnogo puta zapitali kakav… »

Vesti dana »