Povezane vesti

Šapić za N1: Agencija od 2019. ima ugovor za stan u Trstu, zašto ćuti 4 godine

Šapić za N1: Agencija od 2019. ima ugovor za stan u Trstu, zašto ćuti 4 godine

N1 Info 03.02.2023
Agencija za borbu protiv korupcije od marta 2019. godine je imala kupoprodajni ugovor za stan u Trstu i ja imam sumnju da je od njih procurio taj ugovor u javnost, rekao je gradonačelnik Beograda Aleksandar Šapić odgovarajući na pitanja N1 u vezi sa… »
Šapić nije bio obavezan da Agenciji dostavi ugovor, već zakonom propisan obrazac

Šapić nije bio obavezan da Agenciji dostavi ugovor, već zakonom propisan obrazac

N1 Info 03.02.2023
Gradonačelnik Beograda Aleksandar Šapić izjavio je da je Agencija za borbu protiv korupcije od marta 2019. godine imala kupoprodajni ugovor za njegov stan u Trstu, kao i da sumnja da je ugovor u javnost procurio upravo iz Agencije. Šapić, međutim… »
Šapić će oglasio o imovini u Trstu: Tvrdi da je Agencija imala ugovor od marta 2019. godine

Šapić će oglasio o imovini u Trstu: Tvrdi da je Agencija imala ugovor od marta 2019. godine

Euronews 03.02.2023
Nakon što je Agencija za borbu protiv korupcije pokrenula postupak vanredne provere izveštaja o imovini gradonačelnika Beograda Aleksandra Šapića i nakon medijskih navoda da on nije prijavio Agenciji da je kupio vilu u Trstu, on se oglasio tvrdnjom… »
Agencija sve vreme imala ugovor za nekretninu u Trstu, tvrdi Šapić

Agencija sve vreme imala ugovor za nekretninu u Trstu, tvrdi Šapić

Nova ekonomija 03.02.2023
Agencija za borbu protiv korupcije od marta 2019. godine je imala kupoprodajni ugovor za nekretninu u Trstu, rekao je gradonačelnik Beograda Aleksandar Šapić odgovarajući na pitanja N1. Dodao je da sumnja da je iz Agencije procureo taj ugovor u… »
Šapić za N1: Agencija od 2019. ima ugovor za stan u Trstu, zašto ćuti četiri godine

Šapić za N1: Agencija od 2019. ima ugovor za stan u Trstu, zašto ćuti četiri godine

Danas 03.02.2023
Agencija za borbu protiv korupcije od marta 2019. godine je imala kupoprodajni ugovor za stan u Trstu i ja imam sumnju da je od njih procureo taj ugovor u javnost, rekao je gradonačelnik Beograda Aleksandar Šapić odgovarajući na pitanja N1 u vezi sa… »
Šapić: Agenciji za borbu protiv korupcije prijavio sam na vreme sve ono što sam imao

Šapić: Agenciji za borbu protiv korupcije prijavio sam na vreme sve ono što sam imao

Insajder 03.02.2023
Gradonačelnik Beograda Aleksandar Šapić odbacio je danas tvrdnje da Agenciji za borbu protiv korupcije nije prijavio svu imovinu, navodeći da je na vreme prijavio i da ne razume zbog čega ga iz agencije nisu kontaktirali. "Ja sam za Agenciji za borbu… »

Vesti dana »