Povezane vesti

Pako Raban: Tvrdio je da je video Boga i da je imao kontakt sa vanzemaljcima - poznati modni kreator preminuo u 88. godini

Pako Raban: Tvrdio je da je video Boga i da je imao kontakt sa vanzemaljcima - poznati modni kreator preminuo u 88. godini

Južne vesti 03.02.2023
Getty Images Pako Raban, poznat po modnim kreacijama i parfemima, preminuo je u 88. godini u njegovom domu u Francuskoj. Smrt modnog kreatora potvrdila je matična kompanija njegovih brendova - Puig, saopštivši da je „obeležio generacije njegovom… »
"Upoznao sam Isusa, ubio sam Tutankamona": Izjave zbog kojih je uprkos slavi Pako Raban bio persona non grata

"Upoznao sam Isusa, ubio sam Tutankamona": Izjave zbog kojih je uprkos slavi Pako Raban bio persona non grata

Telegraf 03.02.2023
Za vreme građanskog rata u Španiji prebegao u Francusku. Poznat kao Pako Raban, Francisko Rabaneda Kuervo bio je španski modni dizajner rođen 18. februara 1934. Promenio je tokove mode, a danas je preminuo u svom domu u Francuskoj, vest je koju… »
Pako Raban: Tvrdio je da je video Boga i da je imao kontakt sa vanzemaljcima - poznati modni kreator preminuo u 88. godini

Pako Raban: Tvrdio je da je video Boga i da je imao kontakt sa vanzemaljcima - poznati modni kreator preminuo u 88. godini

BBC News 03.02.2023
Pako Raban, poznat po modnim kreacijama i parfemima, preminuo je u 88. godini. Pako Raban, poznat po modnim kreacijama i parfemima, preminuo je u 88. godini u njegovom domu u Francuskoj. Smrt modnog kreatora potvrdila je matična kompanija njegovih… »
Pako Raban: Tvrdio je da je video Boga i da je imao kontakt sa vanzemacima – poznati modni kreator preminuo u 88. godini

Pako Raban: Tvrdio je da je video Boga i da je imao kontakt sa vanzemacima – poznati modni kreator preminuo u 88. godini

Danas 03.02.2023
Pako Raban, poznat po modnim kreacijama i parfemima, preminuo je u 88. godini u njegovom domu u Francuskoj. Smrt modnog kreatora potvrdila je matična kompanija njegovih brendova – Puig, saopštivši da je „obeležio generacije njegovom radikalnom… »
Pako Raban: Poznati modni kreator preminuo u 88. godini

Pako Raban: Poznati modni kreator preminuo u 88. godini

Danas 03.02.2023
Pako Raban, poznat po modnim kreacijama i parfemima, preminuo je u 88. godini u njegovom domu u Francuskoj. Smrt modnog kreatora potvrdila je matična kompanija njegovih brendova – Puig, saopštivši da je „obeležio generacije njegovom radikalnom… »
Pako Raban: Poznati modni kreator preminuo u 88. godini

Pako Raban: Poznati modni kreator preminuo u 88. godini

Radio 021 03.02.2023
Pako Raban, poznat po njegovim modnim kreacijama i parfemima, preminuo je u 88. godini. Reuters Pako Raban, poznat po modnim kreacijama i parfemima, preminuo je u 88. godini u njegovom domu u Francuskoj. Smrt modnog kreatora potvrdila je matična… »

Vesti dana »