Povezane vesti

"Muka živa je bila" Žika Jakšić ispričao stresnu situaciju sa putovanja, nije imao ko da mu pomogne! Užas

"Muka živa je bila" Žika Jakšić ispričao stresnu situaciju sa putovanja, nije imao ko da mu pomogne! Užas

Kurir 03.02.2023
Muzičar i voditelj Žika Jakšić je tokom svoje višedecenijske karijere imao priliku da putuje po celom svetu, međutim na nekim putovanjima se dese i nepredviđene situacije na koje ne možemo da računamo koje mogu da nas izbace iz takta, što se… »
Žika Jakšić se suočio sa zdravstvenim problemom usred strane države: „Došlo mi je da pucam sebi u glavu“

Žika Jakšić se suočio sa zdravstvenim problemom usred strane države: „Došlo mi je da pucam sebi u glavu“

Nova 03.02.2023
Nepredviđena situacija. Žika Jakšić iza sebe ima višedecenijsku karijeru, a poslednjih godina gledamo ga u talent-šou programu za starije pevače, „Nikad nije kasno“. Tokom svog radnog veka imao je priliku da putuje po celom svetu, međutim na… »
"Došlo mi je da pucam sam sebi u glavu": Žika Jakšić usred noći bio na mukama - otkrio šta ga je snašlo van Srbije!

"Došlo mi je da pucam sam sebi u glavu": Žika Jakšić usred noći bio na mukama - otkrio šta ga je snašlo van Srbije!

Mondo 03.02.2023
Žika Jakšić je ispričao kakvu je neprijatnu situaciju doživeo svojevremeno u Beču, s kojom se jedva tada izborio. Žika Jakšić je ispričao kakvu je neprijatnu situaciju doživeo svojevremeno u Beču, s kojom se jedva tada izborio. Žika Jakšić… »
"Došlo mi je da pucam sebi u glavu": Žika Jakšić imao zdravstveni problem u stranoj državi: Niko nije mogao da mu pomogne

"Došlo mi je da pucam sebi u glavu": Žika Jakšić imao zdravstveni problem u stranoj državi: Niko nije mogao da mu pomogne

Blic 03.02.2023
Žika Jakšić je tokom svoje višedecenijske karijere imao priliku da putuje po celom svetu, međutim na nekim putovanjima se dese i nepredviđene situacije na koje ne možemo da računamo koje mogu da nas izbace iz takta, što se svojevremeno desilo i… »

Vesti dana »