Povezane vesti

Optuženi pripadnici Belivukove grupe završili ispitivanje Lalića

Optuženi pripadnici Belivukove grupe završili ispitivanje Lalića

IndeksOnline 03.02.2023
BEOGRA – U Specijalnom sudu u Beogradu danas je ispitivanjem okrivljenog- saradnika Srđana Lalića nastavljeno suđenje organizovanoj kriminalnoj grupi Veljka Belivuka i Marka Miljkovića, čiji pripadnici se trrete za najteža krivična dela među… »
Gotovo suđenje za danas Lalić o pripremi nereda i atentatu na Vučića: 400 navijača bilo pod kontrolom Belivuka

Gotovo suđenje za danas Lalić o pripremi nereda i atentatu na Vučića: 400 navijača bilo pod kontrolom Belivuka

Alo 03.02.2023
U Specijalnom sudu u Beogradu danas je nastavljeno suđenje Veljku Belivuku, Marku Miljkoviću i ostalim optuženima za sedam ubistava, silovanje, otmice, trgovinu drogom i oružjem. Foto: Vladimir Marković Pogledaj galeriju Foto: Vladimir Marković… »
Miljković i lalić u klinču dotakli se i mesarove ljubavnice "Rekao si da je ona lepša od tvoje žene"

Miljković i lalić u klinču dotakli se i mesarove ljubavnice "Rekao si da je ona lepša od tvoje žene"

Alo 03.02.2023
Pred Specijalnim sudom u Beogradu, danas se nastavilo suđenje pripadnicima klana Veljka Belivuka i Marka Miljkovića. Lalić: Ja znam da tvoja ljubavnica ima Skaj koji si joj kupio i koji je koristila. Foto: Alo.rs Pogledaj galeriju Foto: Alo ilustracija… »
Belivuk Laliću: Da li sam ja vežbao da pucam u predsednika Aleksandra Vučića

Belivuk Laliću: Da li sam ja vežbao da pucam u predsednika Aleksandra Vučića

N1 Info 03.02.2023
Kriminalnom klanu Veljka Belivuka i Marka Miljkovića u Specijalnom sudu u Beogradu nastavljeno je suđenje za sedam teških ubistava, otmice, mučenje, silovanje, prodaju droge i nedozvoljeno držanje oružja. Okrivljenog saradnika Srđana Lalića… »
Skidali kosu svojih žrtava pa ih mleli u mašini za meso Otkriveni šokantni detalji zločina na suđenju kriminalnoj grupi…

Skidali kosu svojih žrtava pa ih mleli u mašini za meso Otkriveni šokantni detalji zločina na suđenju kriminalnoj grupi…

Alo 03.02.2023
Optuženi za organizovanje kriminalne grupe Veljko Belivuk nastavio je danas da isputuje okrivljenog-saradnika Srđana Lalića, na suđenju toj grupi koja se teretii za sedam ubistava, trgovinu drogom, nezakonito nošenje i držanje oružja, otmice i… »
Lalić belivuku: Ti si ubio Adisa Spahića u Crnoj Gori

Lalić belivuku: Ti si ubio Adisa Spahića u Crnoj Gori

Alo 03.02.2023
Optuženi za organizovanje kriminalne grupe Veljko Belivuk nastavio je danas da ispituje okrivljenog-saradnika Srđana Lalića, na suđenju toj grupi koja se tereti za sedam ubistava, trgovinu drogom, nezakonito nošenje i držanje oružja, otmice i… »
Lalić Belivuku: Ti si ubio Adisa Spahića u Crnoj Gori

Lalić Belivuku: Ti si ubio Adisa Spahića u Crnoj Gori

IndeksOnline 03.02.2023
BEOGRAD – Optuženi za organizovanje kriminalne grupe Veljko Belivuk nastavio je danas da isputuje okrivljenog-saradnika Srđana Lalića, na suđenju toj grupi koja se teretii za sedam ubistava, trgovinu drogom, nezakonito nošenje i držanje oružja… »
Napeta atmosfera u sudnici Belivuk i Lalić danas licem u lice - nastavlja se suđenje kriminalnoj grupi

Napeta atmosfera u sudnici Belivuk i Lalić danas licem u lice - nastavlja se suđenje kriminalnoj grupi

Alo 03.02.2023
Belivuku i njegovoj grupi se na teret stavlja sedam ubistava, trgovina drogom, nezakonito držanje i nošenje oružja, otmice i silovanje. Suđenje organizovanoj kriminalnoj grupi Veljka Belivuka i Marka Miljkovića održava se danas u Specijalnom sudu u… »
Velja nevolja ispituje svedoka-okrivljenog o mašini za mlevenje mesa Belivuk: Od kada su kosti tvrđe od kose?

Velja nevolja ispituje svedoka-okrivljenog o mašini za mlevenje mesa Belivuk: Od kada su kosti tvrđe od kose?

Alo 03.02.2023
Pred Specijalnim sudom u Beogradu, danas se nastavlja suđenje pripadnicima klana Veljka Belivuka i Marka Miljkovića, na kojem će Srđan Lalić, poznatiji kao Nasmejani koljač, nastaviti da odgovara na pitanja nekadašnjih saradnika. On se juče prvi… »

Vesti dana »