Povezane vesti

Obradović: Partizan i Zvezda zaslužuju da igraju u Evroligi

Obradović: Partizan i Zvezda zaslužuju da igraju u Evroligi

Politika 03.02.2023
Trener Partizana Željko Obradović podržao je kandidaturu svog tima, ali i „večitog rivala” Crvene zvezde za stalno mesto u Evroligi. Partizan se trenutno nalazi u Kaunasu gde večeras igraju meč protiv Žalgirisa u okviru 23. kola Evrolige… »
Obradović: Imamo ozbiljan projekat za naredne godine, Evroliga bi trebalo da razmisli o tome

Obradović: Imamo ozbiljan projekat za naredne godine, Evroliga bi trebalo da razmisli o tome

Sportski žurnal 03.02.2023
Znate šta je za mene posebno? To što ljudi verovatno zaboravljaju da je Partizan najmlađi tim Evrolige. U opširnom intervjuu za „Basketnjuz“ trener Partizana Željko Obradović dotakao se mnogih tema, ali u svim odgovorima kao da je provejavala… »
Obradović: I Partizan i Zvezda treba da igraju Evroligu

Obradović: I Partizan i Zvezda treba da igraju Evroligu

N1 Info 03.02.2023
Trener Partizana Željko Obradović nada se da će i crno-beli i Crvena zvezda igrati skupa u Evroligi i ubuduće. „Oba tima zaslužuju da budu u Evroligi. Priča se o formatu, hoće li biti više klubova nego što je sada… To ne znam, ali verujem da… »
Obradović: I Partizan i Zvezda treba da igraju Evroligu

Obradović: I Partizan i Zvezda treba da igraju Evroligu

Sport klub 03.02.2023
Podeli : Trener Partizana Željko Obradović nada se da će i crno-beli i Crvena zvezda igrati skupa u Evroligi i ubuduće. „Oba tima zaslužuju da budu u Evroligi. Priča se o formatu, hoće li biti više klubova nego što je sada… To ne znam, ali… »
Željko Obradović oduševio i "delije": Trener Partizana poslao moćnu poruku Evroligi

Željko Obradović oduševio i "delije": Trener Partizana poslao moćnu poruku Evroligi

Večernje novosti 03.02.2023
TRENER košarkaša Partizana Željko Obradović govorio je o svom klubu, ali i Crvenoj zvezdi i njihovom učešću u Evroligi. FOTO: M. Vukadinović Najtrofejniji evropski strateg je u razgovoru za "Basket Njuz" istakao da oba večita rivala zaslužuju da… »
Obradović Litvancima: "Znate šta je posebno? Nađite mi mlađi tim u EL!"

Obradović Litvancima: "Znate šta je posebno? Nađite mi mlađi tim u EL!"

Sportske.net 03.02.2023
Jedan od najboljih trenera svih vremena koje je iznedrila Evropa jeste Želimir Željko Obradović, a njegov Partizan danas gostuje Žalgirisu i popularni novinar Donatas Urbonas je iskoristio priliku za intervju sa legendarnim trenerom. Pričali su o… »
Željko Obradović objasnio litvancima: „Partizan i Zvezda zaslužuju da budu u Evroligi – tenzije bi se sigurno…

Željko Obradović objasnio litvancima: „Partizan i Zvezda zaslužuju da budu u Evroligi – tenzije bi se sigurno…

Hot sport 03.02.2023
Jasan je bio trener crno-belih. Pred gostovanje Žalgirisu u 23. kolu Evrolige, najtrofejniji evropski stručnjak i trener Partizana Mozzartbet Željko Obradović, govorio je za litvanski portal BasketNews. On je istakao da i Partizan, ali i Crvena zvezda… »
Željko Obradović: Tenzije među večitima bi opale kada bi i Zvezda i Partizan zajedno bili u Evroligi

Željko Obradović: Tenzije među večitima bi opale kada bi i Zvezda i Partizan zajedno bili u Evroligi

Danas 03.02.2023
Košarkaši Partizana od 19 časova odigraće meč 23. kola Evrolige protiv Đalgirisa u Kaunasu. Uoči utakmice, Željko Obradović pričao je o rivalstvu sa Crvenom zvezdom. Pričajući za Basket News, Obradović je ponovio stav da oba srpska velikana… »
Evo zašto Partizan zaslužuje licencu evrolige! Željko Obradović: Videćemo kako ćemo da zadržimo neke igrače na leto

Evo zašto Partizan zaslužuje licencu evrolige! Željko Obradović: Videćemo kako ćemo da zadržimo neke igrače na leto

Mondo 03.02.2023
Trener Partizana objasnio zašto su crno-beli zaslužili da budu stalni učesnici najjačeg takmičenja Evrope. Trener Partizana objasnio zašto su crno-beli zaslužili da budu stalni učesnici najjačeg takmičenja Evrope Trener Partizana Željko… »

Vesti dana »