Povezane vesti

Dvojica od trojice napadača na Đuzića pušteni kući, pretnje i njegovom mlađem bratu

Dvojica od trojice napadača na Đuzića pušteni kući, pretnje i njegovom mlađem bratu

RTV 03.02.2023
BEOGRAD/KOSOVSKA MITROVICA - Vasilije Arsić, advokat mladića srpske nacionalnosti Bobana Đuzića, koji je u petak izboden nožem u opštini Klokot, izjavio je danas da nema nikakve informacije od kosovske policije, već samo od porodice da su dvojica… »
Privedeni Albanci koji su izboli Srbina na Kosovu i Metohiji

Privedeni Albanci koji su izboli Srbina na Kosovu i Metohiji

Politika 03.02.2023
VITINA - Dvadesetogodišnji mladić srpske nacionalnosti Boban Đuzić, izboden je danas nožem u predelu ramena, u selu Mogila, u opštini Klokot. Kako je rečeno, Đuzića su ranila trojica Albanaca posle komšijske svađe i oni su privedeni. Đuzić se… »
Albanci izboli Srbina na Kosovu i Metohiji

Albanci izboli Srbina na Kosovu i Metohiji

Politika 03.02.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić saopštio je danas u Skupštini da je srpski mladić sa Kosova i Metohije izboden nožem. „Mladić 20 godina ima, Đuzić Boban, od strane dvojice Albanaca, izboden je u rame, u selu Mogila, opština Vitina“, rekao… »
Današnji napad na srpskog mladića posledica Kurtijeve antisrpske histerije

Današnji napad na srpskog mladića posledica Kurtijeve antisrpske histerije

Politika 03.02.2023
Napad na srpskog mladića Bobana Đuzića (20) iz Mogile, kome je grupa Albanaca nanela dva uboda nožem u predelu ramena, direktna je posledica antisrpske histerije i politike Aljbina Kurtija, saopštila je Kancelarija za Kosovo i Metohiju. Njega je… »
Napadači na mladića iz Klokota privedeni, on se oseća dobro (video)

Napadači na mladića iz Klokota privedeni, on se oseća dobro (video)

Dnevnik 03.02.2023
VITINA: Dvadesetogodišnji mladić srpske nacionalnosti Boban Đuzić, izboden je danas nožem u predelu ramena, u selu Mogila, u opštini Klokot, potvrđeno je za Tanjug iz izvora u Kosovskoj policiji regiona Gnjilane. Kako je rečeno dopisniku Tanjuga… »
Albanci izboli srpskog mladića Oglasio se Vučić: Ovo je rezultat mržnje koju promoviše Kurtijev režim (foto)

Albanci izboli srpskog mladića Oglasio se Vučić: Ovo je rezultat mržnje koju promoviše Kurtijev režim (foto)

Alo 03.02.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić preneo je danas da je 20-ogodišnji Boban Đuzić iz sela Mogile, na teritoriji opštine Vitina, izboden nožem. On je, u Skupštini Srbije, preneo da su ga izbola dvojica Albanaca. Đuzić je zadobio dve ubodne rane… »
Kancelarija za Kosovo i Metohiju: Ranjeni mladić zbrinut u bolnici u Pasjanu; Napadači privedeni

Kancelarija za Kosovo i Metohiju: Ranjeni mladić zbrinut u bolnici u Pasjanu; Napadači privedeni

Insajder 03.02.2023
Kancelarija za Kosovo i Metohiju saopštila je danas da će Boban Đuzić (20) iz Mogile kome je grupa Albanaca nanela dva uboda nožem u rame, provesti naredne dane u bolnici u Pasjanu kako bi se njegovo zdravstveno stanje pratilo i imao najbolju negu… »
Mladić koji je ranjen kod Vitine: Napali su me s leđa, iz čista mira

Mladić koji je ranjen kod Vitine: Napali su me s leđa, iz čista mira

N1 Info 03.02.2023
Boban Đuzić koji je ranjen nožem kod Vitine rekao je za da su ga trojica Albanaca napala s leđa, iz čista mira. Kaže da ih poznaje, da su iz njegovog sela. Dvojica Albanaca ubola su nožem u rame dvadesetogodišnjeg Bobana Đuzića u selu Mogila u… »
"Napali su me s leđa iz čista mira": Ranjeni Srbin: Znam ih, oni su iz mog sela

"Napali su me s leđa iz čista mira": Ranjeni Srbin: Znam ih, oni su iz mog sela

Blic 03.02.2023
Boban Đuzić koji je ranjen nožem kod Vitine rekao je za RTS da su ga trojica Albanaca napala s leđa, iz čista mira. Kaže da ih poznaje, da su iz njegovog sela. Dvojica Albanaca ubola su nožem u rame dvadesetogodišnjeg Bobana Đuzića u selu Mogila… »
Mladić koji je ranjen kod Vitine: Napali su me s leđa, poznajem napadače iz sela

Mladić koji je ranjen kod Vitine: Napali su me s leđa, poznajem napadače iz sela

Novi magazin 03.02.2023
Mladić Boban Đuzić (20) koji je danas ranjen nožem u selu Moglia kod Vitine na Kosovu i Metohiji, izjavio je da su ga trojica Albanaca napala sa leđa i da ih poznaje, jer su iz njegovog sela. "Danas su me napali Albanci iz čista mira kada sam se… »
Oglasio se mladić koji je ranjen kod Vitine: Napali su me s leđa, iz čista mira

Oglasio se mladić koji je ranjen kod Vitine: Napali su me s leđa, iz čista mira

Nova 03.02.2023
Boban Đuzić koji je ranjen nožem kod Vitine rekao je za RTS da su ga trojica Albanaca napala s leđa, iz čista mira. Kaže da ih poznaje, da su iz njegovog sela. Dvojica Albanaca ubola su nožem u rame dvadesetogodišnjeg Bobana Đuzića u selu Mogila… »
Mladić koji je ranjen kod Vitine za RTS: Napali su me s leđa, iz čista mira

Mladić koji je ranjen kod Vitine za RTS: Napali su me s leđa, iz čista mira

RTS 03.02.2023
Boban Đuzić koji je ranjen nožem kod Vitine rekao je za RTS da su ga trojica Albanaca napala s leđa, iz čista mira. Kaže da ih poznaje, da su iz njegovog sela. Dvojica Albanaca ubola su nožem u rame dvadesetogodišnjeg Bobana Đuzića u selu Mogila… »
Znam napadače, iz mog sela su - jedan ima 12 godina! Trojica Albanaca napala srpskog momka sa leđa, oglasio se Boban

Znam napadače, iz mog sela su - jedan ima 12 godina! Trojica Albanaca napala srpskog momka sa leđa, oglasio se Boban

Mondo 03.02.2023
Boban ističe da nije bilo nikoga u okolini koji bi mogli da posvedoče. Boban ističe da nije bilo nikoga u okolini koji bi mogli da posvedoče. Boban Đuzić (20) koji je ranjen nožem kod Vitine rekao je za RTS da su ga trojica Albanaca napala s leđa… »
Poznajem ih, ali ne znam zašto su me napali: Boban, koga su Albanci izboli nožem, ispričao kako je došlo do incidenta…

Poznajem ih, ali ne znam zašto su me napali: Boban, koga su Albanci izboli nožem, ispričao kako je došlo do incidenta…

Kurir 03.02.2023
Boban Đuzić iz Mogile kaže da su ga danas napala trojica Albanaca i ranila nožem u leđa. Boban kaže da poznaje napadače, ali da ne zna povod za napad. "Danas su me napali Albanci iz čista mira, dok sa se vraćao iz šetnje sa psom. Krenuo sam ka… »
Mladić izboden nožem kod Vitine na Kosovu i Metohiji

Mladić izboden nožem kod Vitine na Kosovu i Metohiji

N1 Info 03.02.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je u Skupštini Srbije da je u selu Mogila kod Vitine na Kosovu u rame nožem uboden dvadesetogodišnji Boban Ćuzić. On je pokazao fotografije za koje kaže da prikazuju mladića kojeg su napala dva Albanca i… »
Mladić napadnut nožem kod Vitine na Kosovu i Metohiji u stabilnom stanju

Mladić napadnut nožem kod Vitine na Kosovu i Metohiji u stabilnom stanju

RTS 03.02.2023
Dvojica Albanaca ubola su nožem u rame mladića od 20 godina u selu Mogila u opštini Vitina, izjavio je predsednik Aleksandar Vučić u Skupštini Srbije. Mladić je prevezen u bolnicu u Pasjanu i u stabilnom je stanju. Napad je direktna posledica… »
Mladić izboden nožem kod Vitine na Kosovu i Metohiji

Mladić izboden nožem kod Vitine na Kosovu i Metohiji

Novi magazin 03.02.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je u Skupštini Srbije da je u selu Mogila kod Vitine na Kosovu u rame nožem uboden dvadesetogodišnji Boban Ćuzić. On je pokazao fotografije za koje kaže da prikazuju mladića kojeg su napala dva Albanca i… »
Ranjen dvadesetogodišnji mladić Boban Đuzić iz sela u opštini Klokot sa dve ubodne rane u leđa

Ranjen dvadesetogodišnji mladić Boban Đuzić iz sela u opštini Klokot sa dve ubodne rane u leđa

Euronews 03.02.2023
Boban Đuzić, dvadesetogodišnji mladić iz sela Mogila, u opštini Klokot, sa dve ubodne rane, ranjen je u blizini svoje kuće. On je van životne opasnosti i oseća se dobro, potvrdio je za Euronews SRbija direktor bolnice u Pasjanu, dr Zoran Perić… »
Jedan Albanac je držao mog Bobana, dok ga je drugi ubadao nožem: Otac o brutalnom napadu na njegovog sina na KiM

Jedan Albanac je držao mog Bobana, dok ga je drugi ubadao nožem: Otac o brutalnom napadu na njegovog sina na KiM

Kurir 03.02.2023
Kosovska policija je privela Albance koji su učestvovali u napadu na srpskog mladića Bobana Đuzića (19) i ranili ga nožem dok je šetao psa, prenosi RTV Plus. Kosovska policija privela je trojicu Albanaca koji su učestvovala u napadu i istraga je u… »
"Znam ih, ne razumem zašto su me napali" Boban Đuzić ispričao šta se desilo kada su ga Albanci izboli!

"Znam ih, ne razumem zašto su me napali" Boban Đuzić ispričao šta se desilo kada su ga Albanci izboli!

Alo 03.02.2023
Boban Đuzić iz Mogile kaže za Kosovo onlajn da su ga danas napala trojica Albanaca i ranila nožem u leđa. Boban kaže da poznaje napadače, ali da ne zna povod za napad. "Danas su me napali Albanci iz čista mira, dok sa se vraćao iz šetnje sa… »
Vučić u Skupštini objavio da je mladić uboden u rame na Kosovu

Vučić u Skupštini objavio da je mladić uboden u rame na Kosovu

Danas 03.02.2023
Dečak, mladić od 20 godina Đuzić Boban upravo je uboden nožem u rame od strane dvojice Albanaca na Kosovu u selu Mogila, opština Vitina, naveo je predsednik Srbije Aleksandar Vučić, na sednici Skupštine Srbije. On je zatim spomenuo „mržnju… »
Napad na srpskog mladića posledica Kurtijeve antisrpske histerije

Napad na srpskog mladića posledica Kurtijeve antisrpske histerije

Dnevnik 03.02.2023
BEOGRAD: Napad na srpskog mladića Bobana Đuzića (20) iz Mogile, kome je grupa Albanaca nanela dva uboda nožem u predelu ramena, direktna je posledica antisrpske histerije i politike Aljbina Kurtija, saopštila je Kancelarija za Kosovo i Metohiju… »
Još jedan napad na Kosovu! Srpski mladić (20) izboden nožem u selu kod Vitine (foto)

Još jedan napad na Kosovu! Srpski mladić (20) izboden nožem u selu kod Vitine (foto)

Mondo 03.02.2023
Izboden je u rame od strane dvojice Albanaca. Izboden je u rame od strane dvojice Albanaca. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić saopštio je danas u Skupštini da je srpski mladić sa KiM izboden nožem. "Mladić 20 godina ima, Ćuzić Boban, izboden je… »
Na Kosovu izboden mladić od 20 godina, Vučić pokazao fotografije

Na Kosovu izboden mladić od 20 godina, Vučić pokazao fotografije

Nova 03.02.2023
Predsednik Srbije osvrnuo se na šest uslova za formiranje ZSO koje je izneo premijer Kosova, Aljbin Kurti, a tokom svog obraćanja kazao je i da je na Kosovu danas uboden mladić od 20 godina. Sve događaje sa današnje sednice Skupštine pratite uživo… »
Novi napad na Srbe na Kosovu i Metohiji ,Albanci uboli mladića nožem u rame u Vitini

Novi napad na Srbe na Kosovu i Metohiji ,Albanci uboli mladića nožem u rame u Vitini

Glas Zapadne Srbije 03.02.2023
Beograd - Pedsednik Aleksandar Vučić izjavio je u Skupštini Srbije da se danas dogodio novi napad na Srbe na KiM, u selu Mogila u opštini Vitina, gde su dvojica Albanaca ubola nožem u rame mladića od 20 godina Đuzić Bobana. „Sada se to dogodilo… »
Srpski mladić izboden nožem na Kosovu i Metohiji /foto/

Srpski mladić izboden nožem na Kosovu i Metohiji /foto/

Sputnik 03.02.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić saopštio je danas u Skupštini da je srpski mladić sa Kosova i Metohije izboden nožem. „Mladić 20 godina ima, Đuzić Boban, od strane dvojice Albanaca, izboden je u rame, u selu Mogila, opština Vitina“… »
Srbin izboden nožem na Kosovu: Vučić: Mladić ima 20 godina, izboli ga Albanci! (foto)

Srbin izboden nožem na Kosovu: Vučić: Mladić ima 20 godina, izboli ga Albanci! (foto)

Blic 03.02.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić saopštio je danas u Skupštini da je srpski mladić sa KiM izboden nožem. Reč je o Bobanu Đuziću iz opštine Vitina, koji je zadobio dve ubodne rane. - Mladić 20 godina ima, Đuzić Boban, od strane dvojice… »
Dva Albanca izbola srpskog mladića u selu Mogile kod Vitine

Dva Albanca izbola srpskog mladića u selu Mogile kod Vitine

Telegraf 03.02.2023
Reč je o dvadesetogodišnjem Bobanu Đuziću. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić preneo je danas da je 20-ogodišnji Boban Đuzić iz sela Mogile, na teritoriji opštine Vitina, izboden nožem u rame. On je, u Skupštini Srbije, preneo da su ga izbola… »

Vesti dana »