Povezane vesti

Penzioner nađen mrtav u stanu na Vračaru: Komšije u šoku: "Juče sam ga video, bio je raspoložen"

Penzioner nađen mrtav u stanu na Vračaru: Komšije u šoku: "Juče sam ga video, bio je raspoložen"

Blic 03.02.2023
Dragan V. (71), čije je telo nađeno sa ubodnim ranama na Vračaru bio je, kako tvrde komšije, penzioner i navodno je živeo sam u stanu. - Juče sam ga poslednji put video, bio je raspoložen. Ne znam šta se tu dogodilo niti ko ga je našao. Bio je… »
Užas na Vračaru! Pronađeno telo muškarca u stanu: Imao ubodne rane nanesene ovim predmetom

Užas na Vračaru! Pronađeno telo muškarca u stanu: Imao ubodne rane nanesene ovim predmetom

Mondo 03.02.2023
Pronađeno telo muškarca na Vračaru. Pronađeno telo muškarca na Vračaru. U stanu u Ulici Sime Ugumanova na Vračaru u Beogradu danas je pronađeno telo muškarca (71). Kako se navodi, reč je o Draganu B. Na telu su se nalazile ubodne rane nastale… »
Horor u Beogradu: U stanu na Vračaru nađen mrtav muškarac sa ubodnim ranama

Horor u Beogradu: U stanu na Vračaru nađen mrtav muškarac sa ubodnim ranama

Blic 03.02.2023
Telo Dragana B. (71) pronađeno je danas u stanu u Ulici Sime Ugumanova sa ubodnim ranama od oštrog predmeta, saznaje "Blic". Policija obavlja uviđaj, a telo je poslato na obdukciju koja će pokazati da li je Dragan ubijen. Uskoro opširnije...… »
Horor na Vračaru: U stanu pronađeno telo muškarca sa ubodnim ranama

Horor na Vračaru: U stanu pronađeno telo muškarca sa ubodnim ranama

Kurir 03.02.2023
Telo Dragana B. (71) pronađeno je danas u stanu u Ulici Sime Igumanova na Vračaru sa ubodnim ranama od oštrog predmeta. Policiji je u 11.40 prijavljeno da je pronađen leš. Policija obavlja uviđaj, a telo je poslato na obdukciju koja će pokazati da… »
Užas na Vračaru: Nađeno izbodeno telo muškarca u stanu

Užas na Vračaru: Nađeno izbodeno telo muškarca u stanu

Telegraf 03.02.2023
Telo je poslato na obdukciju. Telo Dragana B. (71) pronađeno je danas u stanu u Ulici Sime Ugumanova sa ubodnim ranama od oštrog predmeta. Policija obavlja uviđaj, a telo je poslato na obdukciju koja će pokazati da li je Dragan ubijen. Istraga u toku… »

Vesti dana »