Povezane vesti

Rakonjac novi fudbaler Crvene zvezde

Rakonjac novi fudbaler Crvene zvezde

Politika 03.02.2023
Crnogorski fudbaler Marko Rakonjac novi je igrač Crvene zvezde, potvrdio je danas klub. Rakonjac u Zvezdu stiže na pozajmicu iz moskovske Lokomotive. „Od malih nogu sam želeo da dođem u Crvenu zvezdu i hvala svim ljudima koji su učestvovali u tome… »
Marko Rakonjac pojačao napad Zvezde iz moskovske Lokomotive

Marko Rakonjac pojačao napad Zvezde iz moskovske Lokomotive

Euronews 03.02.2023
Srpski fudbaler Marko Rakonjac novi je igrač Crvene zvezde, objavio je klub na zvaničnom sajtu. Mladi fudbaler je u Crvenu zvezdu došao kao pozajmljeni igrač moskovske Lokomotive. "Od malih nogu sam želeo da dođem u Crvenu zvezdu i hvala svim… »
Zvezda dovela špica: Od malih nogu sam želeo da dođem u Crvenu zvezdu

Zvezda dovela špica: Od malih nogu sam želeo da dođem u Crvenu zvezdu

Sportski žurnal 03.02.2023
Kao što smo i najavili Marko Rakonjac je danas potpisao ugovor sa crveno-belima. Crvena zvezda je angažovala još jednog fudbalera u zimskom prelaznom roku, a reč je o napadaču Marku Rakonjcu koji je stigao na pozajmicu do kraja sezone, uz mogućnost… »
Zvezda potvrdila: Stigao napadač iz Rusije

Zvezda potvrdila: Stigao napadač iz Rusije

Nova 03.02.2023
Crveno-beli rešili pitanje špica za proleće. Marko Rakonjac, doskorašnji fudbaler Lokomotive iz Moskve, novi je igrač Crvene zvezde, potvrdio je klub sa Marakane. „Od malih nogu sam želeo da dođem u Crvenu zvezdu i hvala svim ljudima koji su… »
Sada i zvanično: Marko Rakonjac je novi napadač Crvene zvezde! (video)

Sada i zvanično: Marko Rakonjac je novi napadač Crvene zvezde! (video)

Hot sport 03.02.2023
Mrkela poželeo dobrodošlicu mladom golgeteru! Crvena zvezda je angažovala još jednog fudbalera u zimskom prelaznom roku, a reč je o napadaču Marku Rakonjcu koji je stigao na pozajmicu do kraja sezone, uz mogućnost otkupa. – Od malih nogu sam… »
Zvezda dovela špica - stigao je iz Rusije! Igra za reprezentaciju, znamo ga iz domaće lige, a oduvek je hteo na Marakanu

Zvezda dovela špica - stigao je iz Rusije! Igra za reprezentaciju, znamo ga iz domaće lige, a oduvek je hteo na Marakanu

Mondo 03.02.2023
Crvena zvezda je jača za novog napadača u ovom prelaznom roku, pošto je tim pojačao Marko Rakonjac. Crvena zvezda je jača za novog napadača u ovom prelaznom roku, pošto je tim pojačao Marko Rakonjac. Crvena zvezda ima novog napadača! Dugo se… »
"Delije" su ovo čekale: Crvena zvezda dovela novog napadača (video)

"Delije" su ovo čekale: Crvena zvezda dovela novog napadača (video)

Večernje novosti 03.02.2023
FK Crvena zvezda je angažovala još jednog fudbalera u zimskom prelaznom roku. Foto: Novosti arhiva/M. V. Reč je o napadaču Marku Rakonjcu koji je stigao iz moskovske Lokomotive na pozajmicu do kraja sezone, uz mogućnost otkupa. Marko Rakonjac -… »
Zvanično - Marko Rakonjac potpisao: "Od malena sam želeo u Zvezdu!"

Zvanično - Marko Rakonjac potpisao: "Od malena sam želeo u Zvezdu!"

Sportske.net 03.02.2023
Fudbalski klub Crvena zvezda promovisao je danas novo pojačanje u vidu napadača Marka Rakonjca koji se vraća u srpski fudbal. On stiže na pozajmicu do kraja sezone uz mogućnost otkupa njegovog ugovora od moskovske Lokomotive. "Od malih nogu sam… »

Vesti dana »