Povezane vesti

Zvezdan Slavnić bez kontrole! Ana mu zapretila, on podivljao! (VIDEO)

Zvezdan Slavnić bez kontrole! Ana mu zapretila, on podivljao! (VIDEO)

Svet plus 03.02.2023
Zvezdan Slavnić bez kontrole! Ana Ćurčić mu zapretila da na nju više ni ton ne sme da podigne jer više nije sama, on podivljao! Zvezdan Slavnić je u emisiji "Gledanje snimaka" istakao da mu nise jasne reakcije Ane Ćurčić, jer se izjašnjava da… »
Pazi kako pričaš, imam nekog ko će da ti zavrne uši: Brutalan okršaj bivših pred kamerama - nova lomljava u rijalitiju!

Pazi kako pričaš, imam nekog ko će da ti zavrne uši: Brutalan okršaj bivših pred kamerama - nova lomljava u rijalitiju!

Mondo 03.02.2023
Ana i Zvezdan se ponovo sukobili u rijalitiju Zadruga. Ana i Zvezdan se ponovo sukobili u rijalitiju Zadruga Ana Ćurčić ponovo je ušla u sukob sa bivšim nevenčanim suprugom Zvezdanom Slavnićem. Razlog za novu svađu je njegova tvrdnja da je… »
Skandal! Zvezdan Slavnić napao anu Ćurčić u zadruzi Lomi sve po imanju - jezive scene: "Da se iskasapim, da odem u zatvor"…

Skandal! Zvezdan Slavnić napao anu Ćurčić u zadruzi Lomi sve po imanju - jezive scene: "Da se iskasapim, da odem u zatvor"…

Blic 03.02.2023
Ana Ćurčić i Zvezdan Slavnić sukobili su se u rijalitiju "Zadruga 6" zbog pretnji koje mu je uputila, a njegovo ponašanje šokiralo je sve. - Meni je malo nenormalno. Ima izlaganje o meni, sebi, priča o meni, ne priča o sebi. Rekla da sam p*čka… »
Karambol u zadruzi! Zvezdan nasrnuo na Anu zbog pretnji: Nisam sama, stoje ljudi iza mene! Slavnić krenuo da lomi sve po kući

Karambol u zadruzi! Zvezdan nasrnuo na Anu zbog pretnji: Nisam sama, stoje ljudi iza mene! Slavnić krenuo da lomi sve po kući

Kurir 03.02.2023
Rijaliti učesnica Ana Ćurčić ponovo je ušla u sukob sa bivšim nevenčanim suprugom Zvezdanom Slavnićem. Oni su se sukobili sada zbog Aninih pretnji upućenih Zvezdanu. - Meni je malo nenormalno. Ima izlaganje o meni, sebi, priča o meni, ne priča… »

Vesti dana »