Povezane vesti

Ana odustaje od zadruge? "Teže je nego što sam mislila", ne može da veruje šta ju je snašlo: "Pripremam se na nešto"

Ana odustaje od zadruge? "Teže je nego što sam mislila", ne može da veruje šta ju je snašlo: "Pripremam se na nešto"

Blic 04.02.2023
Ana Ćurčić nedavno je ušla u rijaliti "Zadruga 6", a čini se da se u njemu ne snalazi najbolje. - Utisci su mi promenljivi. Raznih emocija imam. Sreću na kratke momente, više je patnja. Proživljavanje svega što me čeka - rekla je sinoć Ana… »
Anđela i Zvezdan se pomirili nakon haosa sa Anom: "Srce će da mi stane", poručuje da je ljut na sebe (video)

Anđela i Zvezdan se pomirili nakon haosa sa Anom: "Srce će da mi stane", poručuje da je ljut na sebe (video)

Blic 04.02.2023
Anđela Đuričić i Zvezdan Slavnić pomirili su se u rijalitiju "Zadruga", nakon haosa koji je nastao sa Anom Ćurčić, njegovom nevenčanom suprugom. Ana Ćurčić i Anđela Đuričić su se, naime, večeras žestoko sukobile, a onda je Zvezdan… »
Zvezdan nakon žestokog okršaja sa Anom otrčao ljubavnici: "Je l' si ljuta na mene nešto?" Ona mu žestoko odbrusila

Zvezdan nakon žestokog okršaja sa Anom otrčao ljubavnici: "Je l' si ljuta na mene nešto?" Ona mu žestoko odbrusila

Blic 03.02.2023
Zvezdan Slavnić, učesnik "Zadruge 6" prišao je svojoj ljubavnici, Anđeli Đuričić, nakon sukoba sa, sada već bivšom suprugom, Anom Ćurčić. Naime, Zvezdan je želeo da razgovaraju, ali ga je žestoko iznervirala činjenica da je Anđela u… »

Vesti dana »