Povezane vesti

Dvojica od trojice napadača na Bobana Đuzića pušteni iz pritvora, porodica dobila nove pretnje

Dvojica od trojice napadača na Bobana Đuzića pušteni iz pritvora, porodica dobila nove pretnje

Politika 04.02.2023
Vasilije Arsić, advokat mladića srpske nacionalnosti Bobana Đuzića, koji je u petak izboden nožem u opštini Klokot, izjavio je danas da nema nikakve informacije od kosovske policije, već samo od porodice da su dvojica od trojice napadača puštena… »
Dvojica napadača na Đuzića puštena kući, jedan u pritvoru

Dvojica napadača na Đuzića puštena kući, jedan u pritvoru

Politika 04.02.2023
Vasilije Arsić, advokat 20-godišnjeg mladića srpske nacionalnosti Bobana Đuzića, koji je izboden nožem u predelu ramena, u selu Mogila, u opštini Klokot, koga je angažovala Kancelarija za KiM, izjavio je danas za Tanjug da nema nikakve informacije… »
Đuzićev advokat: Dvojica od trojice napadača pušteni kući, porodica dobila pretnje

Đuzićev advokat: Dvojica od trojice napadača pušteni kući, porodica dobila pretnje

Dnevnik 04.02.2023
BEOGRAD: Vasilije Arsić, advokat mladića srpske nacionalnosti Bobana Đuzića, koji je u petak izboden nožem u opštini Klokot, izjavio je danas da nema nikakve informacije od kosovske policije, već samo od porodice da su dvojica od trojice napadača… »
Kancelarija za KiM obezbediće advokata za napadnutog Bobana Đuzića

Kancelarija za KiM obezbediće advokata za napadnutog Bobana Đuzića

Politika 04.02.2023
Kancelarija za Kosovo i Metohiju obezbediće advokata za Bobana Đuzića koga su juče Albanci izboli u Mogili kod Vitine, potvrđeno je Tanjugu u Kancelariji. Njegov otac Ivica Đuzić prethodno je izjavio da je policija privela trojicu napadača, ali da… »
Obezbeđen advokat za mladića napadnutog kod Vitine, dvojica napadača puštena

Obezbeđen advokat za mladića napadnutog kod Vitine, dvojica napadača puštena

N1 Info 04.02.2023
Vasilije Arsić, advokat srpskog mladića Bobana Đuzića koji je napadnut nožem u Mogili kod Vitine, rekao je da su prema podacima koje ima od porodice Đuzić dvojica od trojice napadača puštena kući, a da je jedan zadržan u pritvoru. „Ja se… »
Advokat Bobana Đuzića: Dvojica od trojice napadača pušteni kući, jedan u pritvoru

Advokat Bobana Đuzića: Dvojica od trojice napadača pušteni kući, jedan u pritvoru

RTS 04.02.2023
Vasilije Arsić, advokat mladića srpske nacionalnosti Bobana Đuzića, koji je izboden nožem u predelu ramena, u opštini Klokot, izjavio je za Tanjug da nema nikakve informacije od kosovske policije, već samo od porodice da su dvojica od trojice… »
Đuzićev advokat: Dvojica od trojice napadača pušteni kući, jedan u pritvoru

Đuzićev advokat: Dvojica od trojice napadača pušteni kući, jedan u pritvoru

Euronews 04.02.2023
Vasilije Arsić, advokat mladića srpske nacionalnosti Bobana Đuzića (20), koji je izboden nožem u selu Mogila u opštini Klokot izjavio je za Tanjug da nema nikakve informacije od kosovske policije, već samo od porodice da su dvojica od trojice… »
Advokat izbodenog srpskog mladića: Očekujem da institucije budu na svom nivou, da odrade postupak

Advokat izbodenog srpskog mladića: Očekujem da institucije budu na svom nivou, da odrade postupak

Telegraf 04.02.2023
" Ja se danas posle podne uključujem u proces, pa ću nakon toga što kontaktiram tuzioca i vidim koje je on radnje sproveo, koje je dokaze prikupio, da imam više informacija", rekao je Vsilije Arsić. Vasilije Arsić, advokat 20-godišnjeg mladića… »
"Izboden je iz čista mira, dok je šetao psa": Otac ranjenog mladića sa Kosova: Albanci nastavili da provociraju, došli mi…

"Izboden je iz čista mira, dok je šetao psa": Otac ranjenog mladića sa Kosova: Albanci nastavili da provociraju, došli mi…

Blic 04.02.2023
Sin mi je dobro, ušili su mu ranu, ali je još u bolnici. Iako je policija uhapsila svu trojicu napadača, dvojicu maloletnika su pustili, a onog starijeg od 46 godina su zadržali, kaže Ivica Đuzić, otac Bobana Đuzića (19), koja su juče u opštini… »
Istraga nakon ubadanja Srbina! Advokat povređenog Bobana Đuzića: Nadam se da će uskoro biti podignuta optužnica protiv…

Istraga nakon ubadanja Srbina! Advokat povređenog Bobana Đuzića: Nadam se da će uskoro biti podignuta optužnica protiv…

Kurir 04.02.2023
Advokat Vasilije Arsić zastupaće Bobana Đuzića iz Vitine, koga su juče u selu Mogila Albanci izboli nožem, kaže da je se još uvek sakupljaju dokazi nakon čega očekuje da će protiv napadača biti podignuta optužnica. Arsić, koga je angažovala… »
Otac mladića izbodenog kod Vitine: Uhapšeni napadači, od Srbije tražim advokata

Otac mladića izbodenog kod Vitine: Uhapšeni napadači, od Srbije tražim advokata

N1 Info 04.02.2023
Ivica Đuzić, otac mladića kog su Albanci napali nožem u Mogili kod Vitine, rekao je da je policija privela trojicu napadača, ali da je nezvanično saznao da je jedan od njih oslobođen, te zamolio državu Srbiju da mu obezbedi advokata kako bi mogao… »
Kancelarija za KiM obezbediće advokata za napadnutog Bobana Đuzića

Kancelarija za KiM obezbediće advokata za napadnutog Bobana Đuzića

Blic 04.02.2023
Kancelarija za Kosovo i Metohiju obezbediće advokata za Bobana Đuzića koga su juče Albanci izboli u Mogili kod Vitine, potvrđeno je Tanjugu u Kancelariji. Njegov otac Ivica Đuzić prethodno je izjavio da je policija privela trojicu napadača, ali da… »
Kancelarija za KiM obezbediće advokata za napadnutog Bobana Đuzića

Kancelarija za KiM obezbediće advokata za napadnutog Bobana Đuzića

Dnevnik 04.02.2023
BEOGRAD: Kancelarija za Kosovo i Metohiju obezbediće advokata za Bobana Đuzića koga su juče Albanci izboli u Mogili kod Vitine, potvrđeno je Tanjugu u Kancelariji. Njegov otac Ivica Đuzić prethodno je izjavio da je policija privela trojicu… »
Otac mladića ranjenog kod Vitine moli za pomoć; Kancelarija za KiM: Obezbedićemo advokata

Otac mladića ranjenog kod Vitine moli za pomoć; Kancelarija za KiM: Obezbedićemo advokata

RTS 04.02.2023
Ivica Đuzić, otac devetnaestogodišnjeg mladića napadnutog u Mogili kod Vitine, izjavio je da je policija privela trojicu napadača ali da je nezvanično saznao da je jedan od njih oslobođen. Moli državu da mu obezbedi advokata jer on to, ističe, ne… »
Kancelarija za KiM obezbediće advokata za Bobana Đuzića koji je izboden kod Vitine

Kancelarija za KiM obezbediće advokata za Bobana Đuzića koji je izboden kod Vitine

Euronews 04.02.2023
Kancelarija za Kosovo i Metohiju obezbediće advokata za Bobana Đuzića koga su juče Albanci izboli u Mogili kod Vitine, potvrđeno je za Euronews Srbija. Njegov otac Ivica Đuzić prethodno je izjavio da je policija privela trojicu napadača, ali da je… »
Država odmah reagovala! Srbija će obezbediti advokata za Bobana Đuzića kojeg su izboli Albanci

Država odmah reagovala! Srbija će obezbediti advokata za Bobana Đuzića kojeg su izboli Albanci

Alo 04.02.2023
Ivica Đuzić, otac devetnaestogodišnjeg mladića napadnutog u Mogili kod Vitine, izjavio je da je policija privela trojicu napadača ali da je nezvanično saznao da je jedan od njih oslobođen. On je zamolio državu da mu obezbedi advokata jer on to… »
Potvrđeno za Telegraf: Država će obezbediti advokata za Bobana Đuzića

Potvrđeno za Telegraf: Država će obezbediti advokata za Bobana Đuzića

Telegraf 04.02.2023
Dvadesetogodišnji mladić srpske nacionalnosti Boban Đuzić, izboden je danas nožem u predelu ramena, u selu Mogila, u opštini Klokot. Kancelarija za Kosovo i Metohiju obezbediće advokata za Bobana Đuzića koga su juče Albanci izboli u Mogili kod… »
Otac ubodenog Bobana Đuzića zamolio državu da mu obezbedi advokata

Otac ubodenog Bobana Đuzića zamolio državu da mu obezbedi advokata

Danas 04.02.2023
Otac mladića Bobana Đuzića, dvaput ubodenog nožem u Mogili kod Vitine, izjavio je da je policija privela trojicu napadača ali da je nezvanično saznao da je jedan od njih oslobođen, i zamolio državu da mu obezbedi advokata jer on to ne može da… »
"Znam ko me je napao": Poznato stanje ranjenog mladića sa KiM, Boban šetao psa, pa ga presreli Albanci

"Znam ko me je napao": Poznato stanje ranjenog mladića sa KiM, Boban šetao psa, pa ga presreli Albanci

Telegraf 04.02.2023
Kancelarija za KiM saopštila je da je napad posledica direktne antisrpske politike Aljbina Kurtija. Boban Đuzić (20) koji je ranjen nožem kod Vitine rekao je za RTS da su ga trojica Albanaca napala s leđa, iz čista mira, a dvojica su ga ubola u rame… »
Boban Đuzić: Napala su me trojica Albanaca iz mog sela, nisam mogao da se branim

Boban Đuzić: Napala su me trojica Albanaca iz mog sela, nisam mogao da se branim

Danas 03.02.2023
Boban Đuzić iz Mogile kaže za Kosovo onlajn da su ga danas napala trojica Albanaca i ranila nožem u leđa. Boban kaže da poznaje napadače, ali da ne zna povod za napad „Danas su me napali Albanci iz čista mira, dok sa se vraćao iz šetnje sa… »
Kancelarija za Kosovo i Metohiju: Ranjeni mladić zbrinut u bolnici u Pasjanu

Kancelarija za Kosovo i Metohiju: Ranjeni mladić zbrinut u bolnici u Pasjanu

Danas 03.02.2023
Kancelarija za Kosovo i Metohiju saopštila je danas da će Boban Đuzić (20) iz Mogile kome je grupa Albanaca nanela dva uboda nožem u rame, provesti naredne dane u bolnici u Pasjanu kako bi se njegovo zdravstveno stanje pratilo i imao najbolju negu. U… »

Vesti dana »