Povezane vesti

Tražila mi je 300 evra da ne završi na ulici kao pas! Anđelin bivši dečko ispričao kako ga je nasamarila - "Morbidno je"

Tražila mi je 300 evra da ne završi na ulici kao pas! Anđelin bivši dečko ispričao kako ga je nasamarila - "Morbidno je"

Mondo 04.02.2023
Bivši dečko Anđele Đuričić iz Crne Gore prvi put se oglasio za medije, u jeku priča koje kruže o "moralnoj" zadrugarki. Bivši dečko Anđele Đuričić iz Crne Gore prvi put se oglasio za medije, u jeku priča koje kruže o "moralnoj" zadrugarki… »
Oglasio se bivši dečko anđele Đuričić: Otkrio njenu mračnu tajnu: "Tražila mi je 300 evra da ne završi na ulici"

Oglasio se bivši dečko anđele Đuričić: Otkrio njenu mračnu tajnu: "Tražila mi je 300 evra da ne završi na ulici"

Blic 04.02.2023
Anđela Đuričić uvek je u rijalitiju "Zadruga" isticala svoj moral, a njena priča pala je u vodu kada je ozvaničila vezu sa Zvezdanom Slavnićem, koji je živeo u vanbračnoj zajednici sa Anom Ćurčić. Anđela je u " Zadruzi" istakla da je pre… »
Mračna prošlost anđele Đuričić Bivši dečko razotkrio do srži zadrugarku: "Tražila mi je 300 evra da ne završi na…

Mračna prošlost anđele Đuričić Bivši dečko razotkrio do srži zadrugarku: "Tražila mi je 300 evra da ne završi na…

Kurir 04.02.2023
Zadrugarka Anđela Đuričić oduvek je isticala da je najmoralnija devojka u Beloj kući, kao i da nastoji da njen obraz ostane čist. Međutim, uplovivši u vezu sa oženjenim zadrugarom, Zvezdanom Slavnićem, pokazala je totalnu drugu stranu ličnosti… »
Od sramote rešili da se sele! Anđelini roditelji prodaju porodičnu kuću za 390.000 evra, Đuričićeva nema gde da sde…

Od sramote rešili da se sele! Anđelini roditelji prodaju porodičnu kuću za 390.000 evra, Đuričićeva nema gde da sde…

Kurir 04.02.2023
Roditelji Anđele Đuričić (24) zgroženi su ćerkinim ponašanjem u "Zadruzi 6" i zbog sramote se sele iz Herceg Novog. Oni su rešili da prodaju porodičnu kuću u naselju Đenovići, i to za 390.000 evra, saznaju domaći mediji. Ponašanje Anđele… »
Anđelini roditelji se sele iz Herceg Novog, prodaju rodnu kuću za 390.000 evra: "Sramota ih je kako se njihova ćerka…

Anđelini roditelji se sele iz Herceg Novog, prodaju rodnu kuću za 390.000 evra: "Sramota ih je kako se njihova ćerka…

Blic 04.02.2023
Anđela Đuričić u centru je skandala otkako je uplovila u vezu sa Zvezdanom Slavnićem koji je 22 godine stariji od nje. Njeno ponašanje iznenadilo je mnoge, a najviše njene roditelje, koji navodno od sramote ne izlaze na ulicu i navodno se zbog… »
Anđelinoj majci pozlilo zbog njenog intimnog odnosa sa Zvezdanom? Porodica Đuričićeve ogorčena: "zna da je gledaju"

Anđelinoj majci pozlilo zbog njenog intimnog odnosa sa Zvezdanom? Porodica Đuričićeve ogorčena: "zna da je gledaju"

Blic 04.02.2023
Zadrugarka Anđela Đuričić šokirala je sve kada je započela vezu sa 22 godine starijim Zvezdanom Slavnićem, koji je sa njom prevario suprugu Anu Ćurčić. Ona se u prošloj sezoni rijalitija predstavljala kao smerna devojka, te je svakodnevno… »
Pozlilo majci anđele Đuričić zbog s*ksa sa zvezdanom? Roditelji na ulici ne mogu nikog da pogledaju u oči, pobegli iz…

Pozlilo majci anđele Đuričić zbog s*ksa sa zvezdanom? Roditelji na ulici ne mogu nikog da pogledaju u oči, pobegli iz…

Kurir 04.02.2023
Od A nđele Đuričić, koja je u prošloj sezoni "Zadruge" bila primer kako devojka treba da se ponaša, nije ostala ni bleda kopija. Njena porodica u Herceg Novom je očajna i kako saznajemo, ljudi planiraju da dođu u Beograd kako bi je izvukli iz… »

Vesti dana »