Povezane vesti
Interaktivna mapa pokazuje koliko se dugo školujemo
Danas 04.02.2023
Podaci UNDP-a pokazuju da se Nemci školuju najviše; u regionu se najduže školuju Slovenci, najkraće Makedonci. UNDP-ov Indeks ljudskog razvoja (Human Development Index – HDI) se, umesto na ekonomski rast, fokusira na ljude i njihove sposobnosti kao… »
Mapa: Koliko godina se školujemo?
Al Jazeera 04.02.2023
Podaci UNDP-a pokazuju da se Nijemci školuju najviše; u regiji se najduže školuju Slovenci, najkraće Makedonci. UNDP-ov Indeks ljudskog razvoja (Human Development Index – HDI) se, umjesto na ekonomski rast, fokusira na ljude i njihove sposobnosti… »
Vesti dana »

Dačić: Fotografija koju je Dijana Hrka prijavila kao uznemirujuću nije naknadno poslata, nastala još u martu 2020.
Blic pre 2 satajoš 3 povezane

Đoković uspešno započeo turnir u Majamiju: Hidžikata je „arhiviran“, sledi meč sa Argentincem
Danas pre 2 satajoš 2 povezane

(VIDEO) Građani se okupili ispred niške policije: Ne zna se zašto je priveden student Mateja Nikolić, ne dozvoljava se ulazak advokata
Danas pre 1 satjoš 2 povezane

MUP: Zbog drastičnog narušavanja javnog reda i mira u Nišu policija će privesti odgovorne
Danas pre 3 satajoš 1 povezana