Povezane vesti

Šapić: Prijavio sam samo efektivan prostor

Šapić: Prijavio sam samo efektivan prostor

Politika 04.02.2023
Prijavio 150 kvadrata nekretnine u Trstu a ne 399 jer je toliki efektivni stambeni prostor. Gradonačelnik Beograda Aleksandar Šapić najavio je danas da će tužiti medije „koji su izbacili informaciju” da Agenciji za borbu protiv korupcije nije… »
Šapić: Prijavio sam 150 kvadrata nekretnine u Trstu a ne 399 jer je toliki efektivni stambeni prostor

Šapić: Prijavio sam 150 kvadrata nekretnine u Trstu a ne 399 jer je toliki efektivni stambeni prostor

Insajder 04.02.2023
Gradonačelnik Beograda Aleksandar Šapić najavio je danas da će tužiti medije "koji su izbacili informaciju" da Agenciji za borbu protiv korupcije nije prijavio imovinu u Italiji, jer je to "notorna laž i neistina". Šapić je za televiziju Prva… »
Šapić: Prijavio sam 150 kvadrata u Trstu, a ne 399 - mislio sam na efektivni stambeni prostor

Šapić: Prijavio sam 150 kvadrata u Trstu, a ne 399 - mislio sam na efektivni stambeni prostor

Radio 021 04.02.2023
Gradonačelnik Beograda Aleksandar Šapić najavio je da će tužiti medije "koji su izbacili informaciju" da Agenciji za borbu protiv korupcije nije prijavio imovinu u Italiji, jer je to "notorna laž". Šapić je za televiziju Prva rekao da je… »

Vesti dana »