Povezane vesti

Kritike trenera Efesa: Ataman opleo po Miciću

Kritike trenera Efesa: Ataman opleo po Miciću

Večernje novosti 04.02.2023
NIJE prvi put da trener Efesa Ergin Ataman javno kritikuje svoje najbolje igrače. Posle poraza od Olimpijakosa, na meti su bili naš Vasilije Micić i Amerikanac Vil Klajburn. FOTO: M. Vukadinović - Ofanzivno ništa nismo dobili od naših igrača. Svi… »
Ataman okrivio Micića i Klajburna za poraz od Olimpijakosa: Gde su te zvezde kada nam trebaju?

Ataman okrivio Micića i Klajburna za poraz od Olimpijakosa: Gde su te zvezde kada nam trebaju?

Euronews 04.02.2023
Košarkaši Efesa izgubili su od Olimpijakosa u gostima 76:70 u meču 23. kola Evrolige. Iako je dvostruki šampion Starog Kontinenta igrao protiv lidera takmičenja, trener turskog tima Ergin Ataman nije previše mario za tu činjenicu, već je posle… »
Haos u efesu – Ataman kritikovao Micića i Klajburna, pa dobio odgovor! Nije hteo da mu prećuti: "Da li ja nemam pravo?"

Haos u efesu – Ataman kritikovao Micića i Klajburna, pa dobio odgovor! Nije hteo da mu prećuti: "Da li ja nemam pravo?"

Mondo 04.02.2023
Ergin Ataman otvoreno je kritikovao Vasilija Micića i Vila Klajburna posle poraza od Olimpijakosa. Ergin Ataman otvoreno je kritikovao Vasilija Micića i Vila Klajburna posle poraza od Olimpijakosa. Dvostruki uzastopni šampion Evrope Efes nalazi se u… »
Srbomrzac razapeo Micića: Ne treba mi u Turskoj protiv slabih timova, već u Evroligi

Srbomrzac razapeo Micića: Ne treba mi u Turskoj protiv slabih timova, već u Evroligi

Večernje novosti 04.02.2023
Košarkaši Olimpijakosa pobedili su sinoć kao domaćini Efes sa 76:70 (22:13, 19:18, 18:21, 17:28), u utakmici 23. kola Evrolige. FOTO: EPA Olimpijakos je do pobede predvodio Saša Vezenkov sa 23 poena, tri skoka i tri asistencije. Najefikasniji kod… »

Vesti dana »